Diş fırçasında dünya lideri Oral-B’nin yeni ürünü Oral-B Genius Rose Gold, teknolojiyi ve şıklığı birbirinden ayıramayanlar için bu yılbaşının en zarif hediye seçeneğini sunuyor. Rose Gold, sağlıklı, göz alıcı ve bembeyaz dişlere kavuştururken aynı zamanda yeni yılın en favori hediyelerinden biri olmaya da aday.

Dünyada diş hekimlerinin en çok tavsiye ettiği bir numaralı marka Oral B, yeni yılda sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenlere, alternatif bir hediye seçeneği sunuyor; tasarımıyla ve teknolojisiyle göz kamaştıran yepyeni Oral B Genius Rose Gold.

Oral- B Genius Rose Gold, 12 renkli ışık ayarıyla diş fırçalamayı kişisel bir deneyim haline getirirken eşsiz tasarımıyla da özel hissettiriyor. Oral-B Genius Rose Gold’un şık kutusu, diş fırçasını hem şarj ediyor hem de pratikliğiyle seyahatleri kolaylaştırıyor. Fırça içine yerleştirilmiş sensörleri sayesinde ağızdaki hiçbir noktayı atlamayan Oral-B Rose Gold, sert fırçalamalarda da hızını otomatik olarak yavaşlatıyor ve titreşimlerini durduruyor.

Oral-B Genius Rose Gold, aynı zamanda akıllı telefon uygulaması ile de ayrıcalıklı bir kişisel bakım sağlıyor.

Bluetooth eşleşmesi ile çalışan, IOS ve Android işletim sistemlerine uygun Oral-B App, fırçalama işlemini göstererek fırça ayarlarının uyarlanmasını sağlıyor. Uygulama, dişlerin, diş hekimlerinin tavsiyelerine uygun, daha güvenilir, etkin ve mükemmel bir şekilde fırçalanmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Oral- B App diş fırçalarken aynı zamanda haberleri veya hava durumunu da takip etme seçeneği sunuyor ve eğlenceli filtreleriyle keyifli dakikalar yaşatıyor.

Oral B Genius Rose Gold, yeni yılı kusursuz bir gülümseme ile geçirmek isteyenleri bekliyor.