Zencefil ile zayıflamanın doğal yolları

Fazla kilolardan kurtulup zayıflamak için zencefilin faydalarından yararlanabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımız için zencefil ile zayıflamanın doğal yollarını anlatıyoruz. Düzenli uygulama sayesinde zencefille kilo vermenin kolay olduğunu göreceksiniz.

Zencefil, vücuttaki ödem ve toksinlerin temizlenmesi için güçlü etkiye sahiptir. Kilo verme sürecinde zencefil kullanırsanız, ödem temizliğine bağlı olarak tartıda eksi rakam göreceksiniz ve bu size, devam etmek için motivasyon olacaktır.

Zencefil çayı ile kilo verin!

İlk olarak, en kolay ve etkili zencefil çayı tarifiyle başlayalım. Aktar veya manavdan taze zencefil alabilirsiniz. Az miktarda kullanacağınız için uygun bir zayıflama tarifi olacaktır.

Malzemeler,

 • 1 tatlı kaşığı doğranmış taze zencefil
 • Kabuğuyla birlikte yarım limon
 • 1 su bardağı su

Hazırlanışı,

 1. Tüm malzemeleri cezveye alın.
 2. Bir taşım kaynatıp ocaktan indirin.
 3. Fincana alın ve hafif ılındıktan sonra için.

Zencefil çayını günde 2 fincan içebilirsiniz. Eğer, evde taze zencefil yoksa bir çay kaşığı silme toz zencefil kullanabilirsiniz.

Toz zencefillle zayıflama macunu

Aktar ve marketlerden kolayca bulabileceğiniz toz zencefille, güçlü bir zayıflama macunu hazırlayabilirsiniz. Tadı biraz acı gelebilir ama bol su içerek telafi edebilirsiniz.

Malzemeler,

 • 1 dolu çay kaşığı toz zencefil
 • Yarım limonun suyu
 • 1 çay kaşığı süzme bal

Hazırlanışı,

 1. Tüm malzemeleri karıştırın.
 2. Tok karna, kaşıkla yiyin.
 3. Üstüne birkaç bardak su için.

Toz zencefilli macun vücut ısısını yükseltir ve kışın üşümeyi engeller. Bu tarifi sadece kilo vermek için değil, vücudunuzu hastalıklara karşı korumak için yapabilirsiniz.

Zencefil ile zayıflamanın doğal yolları olarak size sunduğumuz tarifleri güvenle kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın