Kozmetik dünyası, biz kadınların güzelliği ve mutluluğu için çalışıyor. Zayıflamaya yardımcı kremlerle yaz mevsimine incecik vücutla girebilmemiz mümkün hale geliyor. ‘Yüksek Topuklar’ editörleri olarak kilo verme ve sıkılaşma dostu kremleri araştırdık!

Bölgesel yağlanma için Slimming & Firmin Cream

Yağ hücrelerinin çokluğu ve hücre büyüklüğünün fazla olması nedeniyle vücudumuzda bazı bölgeler daha çabuk ve kolay yağlanır. Kadınlarda bu bölgesel yağlanma genellikle karın, bel, basen, iç uyluk, üst kolda meydana gelir. Dr. C. Tuna Slimming & Firmin Cream, kafein ve karnitin gibi etken maddeleriyle bölgesel incelmeye yardımcı olarak göbek, bel ve basendeki yağlanmaların önlenmesini ve yağ yakıcı özelliği sayesinde de toparlanmaları destekler.

farmasi-zayiflama-1

Selülit için Anti-Cellulite Gel Cream

Selülit, deri altı yağ hücrelerinin gereğinden fazla miktarda büyüyerek deri altı dokularında sıvı birikimine neden olması ve bağ dokuların yeteri derecede beslenememesinden kaynaklanır. Genellikle aşırı strese, yorgunluğa, yanlış beslenmeye, hormonal düzensizliklere ve genetik faktörlere bağlı olarak ortaya çıkar.  Dr. C. Tuna Anti-Cellulite Gel Cream, içerdiği argan, atkuyruğu bitkisi, karnitin ve kafein ile deri yüzeyinde beliren portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına ve selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.

farmasi-zayiflama-3

Boyun bölgesi için Neck & Decollete Cream

Boyun bölgesi anatomik olarak yüz bölgesine benzese de cilt yapısından dolayı özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Bu bölgede cilt daha ince ve kas yapısı daha farklıdır. İlerleyen yaş ile ortaya çıkan sarkmalar yüz altı ile boyun arasındaki ovalliği bozarak daha yaşlı görüntüye neden olur. Dr. C. Tuna Neck & Decollete Cream, içeriğindeki atkuyruğu bitkisi, kolajen ve argan yağı ile dekolte bölgesindeki kırışıklıkların ve sarkmaların görünümünü azaltarak dengeli bir cilt oluşumu sağlar.

yazparfum