California Cevizi
California Cevizi

Zayıflamaya Yardımcı Besinler

Besinler

 

Yeşil Çay
Yeşil çayda bulunan katesin, yağları parçalamada etkili bir maddedir. Günde 3 fincan yeşil çay içmek üç ay içinde bel çevresinde yaklaşık %5lik bir incelme yaratır. Yeşil çay aynı zamanda metabolizmamızı da hızlandırıcı bir etkiye sahiptir.

 

 

2 Yorum

  1. arkadaş; ban anlamıyorum diyetisyenler özellikle MUZ yenmemesini muzun kalorisinin çok yüksek olduğunu ve kilo aldırdığını söylüyorlar ama siz gelmiş muzu zayıflamaya yardımcı besin olarak söylüyorsunuz. şimdi kime inanalım biz?

  2. [b]Merhaba Zeki Bey,
    Yüksek Topuklar ekibi olarak özellikle sağlıkla ilgili konularda titiz araştırmalar yaptıktan sonra yazılarımızı hazırlayarak size sunuyoruz. Muzun, kalorisinden ziyade şeker oranı yüksektir diğer meyvelere göre ancak aynı zamanda tok tutucu ve enerji yükseltici özelliği vardır. Bu yazıda da amacımız, sizi uzun süre tok tutarak daha az yemenizi sağlayacak ve dolayısıyla zayıflamanıza yardımcı olacak besinleri anlatmaktır. Tabii şu noktayı gözden kaçırmayalım: tüketilen yiyeceklerde miktar çok önemlidir, haftada 1-2 adet muz yemek sorun olmazken her gün 1-2 tane yerseniz fazla şeker tüketimi sizi zor durumda bırakabilir.[/b]

Yorum Yapın

vestel