Yunus parklarındaki hayvanlar acı çekiyor! Onları havuzlardaki esaretten kurtarmak ve yeniden okyanuslara salmak için bir imza vererek kampayaya yardım edebilirsiniz!

Yüksek Topuklar ekibi olarak Yunuslara Özgürlük Platformu’na destek veriyor ve tüm yunusların havuzlardan okyanuslara bırakılmasını istiyoruz!

“Yunus parklarında, engelli çocukların ailelerinin, paraları ve umutları ellerinden alınıyor çünkü yunus terapisi, tedavi edici özelliği ve bilimselliği olmayan yeni bir umut tacirliği türüdür! Yunus gösterileri ise, eğitici olmaktan uzak, ticari birer faaliyettir. Tüm anne, baba ve eğitimcilerden; çocukları bu parklara götürmemelerini istiyor, herkesi bu hukuksuzluğa karşı seslerini yükseltmeye çağırıyoruz. Esaret altındaki yunusların ve tüm deniz canlılarının, uzmanlar tarafından yürütülecek rehabilitasyon programlarından sonra, kıyılarında bir medeniyet kurduğumuz engin denizlerimize geri bırakılmasını talep ediyoruz.”

Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz kampanyayı desteklemek için imza verebilir ve bu acımasız faaliyete bir son vermek için bizlere yardım edebilirsiniz.

Yunuslara Özgürlük demek için bu linke tıklayarak imza verebilirsiniz!

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz!