Yazın plaj kenarında ya da akşam partilerinde teninizin ışıl ışıl parlaması ve yumuşacık olması için harika bir ürün bulduk. NARS Body Glow vücut yağları yumuşak bir ten için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.  Yanık tende göz alan simli Body Glow ve her ten renginde kullanılabilen Monoï Body Glow yaz akşamları harika görünebilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

nars-207-kap2

Zengin çikolata ışıltısının birleşimiyle ortaya çıkan benzersiz Monoï de Tahiti Yağı karışımı; NARS Body Glow ile güneşte gerginleşen cildiniz yumuşuyor, ışıldıyor ve göz alıcı bir parlaklığa kavuşuyor. Güney Pasifik’e özgü afrodizyak, hoş ve doğal bir kokusu olan Monoï de Tahiti yağı, besin değeri yüksek maddelerle yağın birbirine karışımı ve tiare çiçeğinin tomurcuğu ile yumuşatılmış saf hindistancevizi ekstresinden oluşuyor. Bu çok amaçlı güzellik yağı, cilde doğal bir parlaklık kazandıran zengin çikolata ışıltılarının eklenmesiyle beraber cildi yatıştırıyor, nemlendiriyor ve bebeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. (Solda)

Monoï de Tahiti yağını en saf halinde bulunduran Monoï Body Glow II; tende bıraktığı hoş ve cezbedici kokunun yanı sıra cildi bitki özleriyle besliyor ve sağlıkla ışıldamasını sağlıyor. Eğer hassas bir cilde sahipseniz ve güneşe alerjiniz varsa, bu yağı kullanarak cildinizi yumuşatabilir ve harika görünebilirsiniz. (Sağda)

NARS Body Glow vücut yağlarının fiyatı: 175 TL