Önerim, karşına alıp sorunlarınızı konuşmak olacaktır. Bu ilişkideki aksayan ve sizi ayrılığa kadar getiren olaylar düzelebilir mi, masaya yatırın. Ayrı olmanız fark etmez, kendisini ara. Daha önce de ayrılık yaşadığınızı ancak tekrar bir araya geldiğinizi, şimdiden aradan birkaç ay geçtikten sonra aynı durumları yaşama ihtimaliniz olduğunu, bunun da size sadece zaman kaybettirdiğini düşündüğünü söyle. Eğer o da içinden barışmak istiyorsa, bunu bir fırsat bilecek ve konuşmaya gelecektir. Yok, kafasında bittiğini düşünüyorsa, teklifini geri çevirecektir. O zaman sen elinden geleni yapmış olursun.

Ayrılık acısı maalesef ki zamanla geçen bir duygu. Bunun mucize bir formülü yok. Bu acıyı yaşamak ve tükenmesini beklemek zorundayız. Ancak daha kolay atlatmak için “Ayrılık Acısı Yaşamayanlar Okumasın” isimli yazımı okumanı tavsiye ederim.Güzel haberlerini almak ümidiyle….

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü

Candan.unal@yuksektopuklar.net

Candan Sohbetlere Yazmak isterseniz Buraya Tıklayın

 

candan hanım merhaba

mail adresinizi bir siteden aldım bende aşk acısı çekenlerdenim, 5 yıldır biriyle beraberdim.
bundan önce bir 4-5 ay ayrılık yaşadık, Sonra 3 ay önce aradı beni özürler diledi bende kabul ettim çok seviyorum ya dayanamıyorum 3 ay süperdi her şey ama yine kavga ettik ve ayrıldık ayrılalı 2 hafta oldu ama aramıyor hiç bende yeniden bunalıma girdim sizce ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim sağlıcakla kalın..

Ayrılık Acısı Yazısını Okumak için Tıklayın

Candan Sohbetlere Yazmak isterseniz Buraya Tıklayın