max-factor-yilbasi

Yılbaşı gecesinin en güzel kadınlarından biri olmak istiyorsanız, makyajın sihirli gücünden faydalanmalısınız! ‘Yüksek Topuklar’ olarak biz, yılbaşı makyajı önerileri hazırladık ama hepsinin üzerine biraz ışıltı kattık.

Elmacık kemikleri üzerinde, kaş kemiğinin altında ve gözlerin iç köşesinde ışıltılı pudra kullanın.

Makyajın en önemli kısımlarından biri de allıktır. Doğru vurguyu ve gölgeyi yapabilmek için, en iyi allığı seçin. Kendi içinde ışıltısı olan ama yüzünüzü en iyi yansıtacak allığı seçmek önemlidir.

Eğer pırıltılı pudra ve kendinden ışıltılı bir fondöten kullandıysanız, allığınızda mat tercih edin. Ancak mat bir baz yaptıysanız, ışıltılı bir allık, harika bir göz oyunu vurgusu yaratacaktır.

Kaşlarınız yüzünüzün anlamını, ifadesini vurgulayan önemli bir odak noktasıdır. Kaşlarınızın kalınlığı, uzunluğu, şekli çok önemlidir. Eğer kaşlarınızı yanlış alırsanız, yüzünüzün de anlamı değişir.

Kaşlarınızı bir uzmana emanet edin; her zaman daha çarpıcı görünmeleri için kahverengi veya siyah tonlarında göz kalemi kullanın.

Göz makyajınızı ne renk yapacaksınız? Gözünüzün ve elbisenizin rengine uygun tonlar kullanacaksınız ama onu tamamlayacak bir eyeliner sizi harika gösterir.

32makyajhilesi7ekim2015-25

Gri ve altın veya mor ile gümüş, dilediğiniz kombinasyonu kullanabilirsiniz. Parti zamanı, herkes ışıldarken, sizin de gözleriniz dikkat çekmeli. Çok fazla renk kullanmaktan kaçının. Gözkapaklarınızı gökkuşağı gibi boyamak yerine bir ana ton ve gölge kullanın. Yüzünüzde o gece her anlamda ışıltı olacak zaten…

Yılbaşı gecesi kırmızı ruj sürmeyecekseniz, ne zaman süreceksiniz ki! Ateşli bir kırmızı ruj, sizi oldukça seksi gösterecektir.

Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak’ın yılbaşı makyajı için önerileri var:

Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak, “Yılbaşında genelde herkes özenli ve ekstra şık olmak ister. Bu nedenle böyle bir gecede doğal olma fikrini bir tarafa bırakıp full ışık saçabilirsiniz. Kıpkırmızı bir ruj ya da daha koyu tonlarda bordolar, yılbaşı gecesinin en çok tercih edilen makyaj tarzlarından biri… Koyu renkli rujları bomboş bir cilt ve çok doğal bir göz makyajı ile kombinlemek ya da tam tersi gözlerde de eyeliner ve ışıltılı farlar kullanmak arasındaki karar tamamen o geceyi yaşayacak kişinin ne istediğine bağlı… Ama tabii ki hem kıyafet, hem aksesuar, saç, makyaj derken yılbaşı ağacına dönmemek için ölçülü davranmakta fayda var” diyor.

max-factor-yilbasi-2
Max Faxtor yılbaşı makyaj seti

Yılbaşı gecesi makyajı için Max Factor’ün kırmızı ve bordo renkli ruj ve parlatıcıları, çarpıcı bakışlar için yoğun etkili maskara ve metalik etkili krem farları ideal tercihler arasında yer alıyor. Sınırlı sayıdaki Max Factor Star Wars koleksiyonu da ışıltılı ürünleriyle yılbaşında kadınların gözdesi olacak nitelikte. Siz de Max Factor ürünleriyle yılbaşı makyajınızı tamamlayın ve tüm gözleri üzerinize toplayın.

  • Max Factor Miracle Match fondötenin tavsiye edilen satış fiyatı 68,90 TL
  • Max Factor Crème Puff allığın tavsiye edilen satış fiyatı 46,90 TL
  • Max Factor Excess Shimmer farın tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL
  • Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 49,90 TL
  • Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Mascara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 50,90 TL
  • Max Factor Color Elixir rujun tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL
  • Max Factor Colour Intensifying Balm’ın tavsiye edilen satış fiyatı 34,90TL
  • Max Factor Star Wars False Lash Effect Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 50,90 TL
  • Max Factor Star Wars Colour Elixir Ruj’un tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL

guzellikhatasi