31 Aralık gecesi hangi parfümü kullanacağınıza karar verdiniz mi? Bütün gece hoş kokunuzla etrafınızdakileri etkilemeye ne dersiniz? 31 Aralık gecesi sadece görünüşünüzle değil, yaydığınız enerjiyle de yeni yıla muhteşem bir giriş yapın! “Yüksek Topuklar” ekibi olarak yılbaşı gecesine kolayca hazırlanabileceğiniz koku önerileri sunuyoruz.

Yeni yıla girerken hangi parfümü kullanacaksınız?

Yılbaşı gecesinin hazırlıkları şimdiden başladı. O özel gecede nasıl görünmek istiyorsunuz? Yeni yıla tüm güzelliğinizle ve cazibenizle girmenizin en kolay yollarından biri, o gece kullandığınız kokudur. Kokular; sizinle bütünleşir ve hayatınızda bir imza gibidir. O akşam hangi kokuyu seçeceğinizi iyi düşünmelisiniz. Çünkü, yılbaşı atmosferine uyum sağlamak önemlidir.

Clinique Happy

Bu parfümü yılbaşı gecesi için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. O akşam giyeceğiniz şık bir jean ve üstüne parıltılı ve seksi detayları olan bir bluz olabilir. Topuklu ayakkabı ve el çantasıyla kombine ederek kullanabilirsiniz. Gideceğiniz yere göre, bir kokteyl elbisesi de giyebilirsiniz. Her iki durum için de Clinique Happy kesinlikle başarılı bir seçim olacaktır.

Bu parfüm tıpkı bukalemun gibi, her ortam, her durum ve kıyafetle kullanılabilir. Spor veya abiye, hepsinde yanınızda olacak bir kokudur.

Marc Jacobs Lola

Bütün gece bedeninizi saracak ve kendinden başka hiçbir şeyi önemli göstermeyecek bir parfüm arıyorsanız, Marc Jacobs Lola size muhteşem bir avantaj sağlar.

İsterseniz üstünüze en basit tişörtünüzü giyin, isterseniz mini bir elbise ile gidin, bu parfüm bedeninizi saracak ve sizi farklı bir aura ile renklendirecektir. Kıyafetinizin, saçınızın, makyajınızın mükemmel olması dışında bir şeye daha ihtiyacınız olacak; bu kokuya! Bütün gece etkisini hiç azaltmadan sizi yumuşak bir dokunuşla saracak Marc Jacobs Lola’ya yılbaşı gecesinde de güvenebilirsiniz.

DKNY Be Delicious

Yılbaşı akşamını sevgilinizle sakin bir yemek yiyerek geçirmek istiyorsanız DKNY Be Delicious rahatlıkla eşlik edecektir. Fonda romantik bir müzik, mum ışığı, sevgilinizin sizi aşkla izleyen gözleri…İşte bu ortamın parfümü!

Saçlarınızı topuz yapın, siyah bir mini elbise giyin ve topuklu bir ayakkabı, küçük küpeler, zarif bir yüzük ve bırakın kendinizi parfümünüz gerisini tamamlasın. DKNY Be Delicious, romantik anlar için en doğru seçim.

Giorgio Armani Code

Bazı günler her şey yolunda gitmez. Randevuya gecikirsiniz, kuaför çok kalabalıktır, makyajınız akar, elbisenizin bir yeri yırtılır. Patronunuz yılbaşı günü geç saatlere kadar çalışmanızı ister. Siz bu özel güne istediğiniz gibi hazırlanamadan ancak ucu ucuna yetişebilirsiniz. İşte o anlarda bile sizi muhteşem gösterecek bir etkiye sahip, büyülü bir parfümdür Giorgio Armani Code!

Artık nasıl göründüğünüz değil, nasıl koktuğunuz önemli olacak. Giorgio Armani Code, bedeninizde herkesi etkileyecek tutkulu bir ateş yakar. Ona güvenebilirsiniz!