Aşkınızı tazelemek ister misiniz? Hareketlerinizde biraz değişiklik yaparak onu kendinize yeniden aşık etmeniz mümkün. Yüksek Topuklar ekibi olarak onu kendinize yeniden aşık etmenin yollarını araştırdık. Önerilerimize kulak vererek aşkınızın ilk günlerine geri dönebilirsiniz.

Onu kendinize yeniden aşık edin!

  • Uyanır uyanmaz yatağa gelen bir kahvaltı herkesi şımartır ve güne iyi bir şekilde başlamasını sağlar. Ondan önce uyanın ve ona şahane bir kahvaltı hazırlayarak yatağına getirin ve öpücüklerle uyandırın.

 

  • Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer mi bilinmez ama güzel yemek herkesin hoşuna gider. Bu yüzden haftanın bir günü onun sevdiği yemekleri yapın. İşten gelir gelmez harika bir sofraya oturması, ona günün tüm yorgunluğunu attıracak ve sizin ne kadar mükemmel bir insan olduğunuzu yeniden görmesini sağlayacaktır.

 

  • Seks mutlu bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Onu yeniden kendinize aşık etmek için şimdiye kadar nadiren giydiğiniz ya da hiç giymediğiniz bir iç çamaşırı giyin. Fantezi iç çamaşırlar ya da çok romantik bir şey olabilir. Bu sayede onu şaşırtabilir ve harika bir seksi başlatmış olursunuz.

 

  • Ona güzel sözler söylemeyi asla ihmal etmeyin. Güzellik, hoşgörü ve sevgiyle beslediğiniz ilişkiniz bir süre sonra size bumerang etkisiyle geri dönecek ve aranızdaki romantizmi giderek güçlendirecektir.

 

  • Küçük seyahatlere çıkmak beraber vakit geçirme lüksünüzü artırır. Birlikte ne kadar çok vakit geçirirseniz, o kadar bağlanırsınız. Boş olduğunuz birkaç gün onunla sürpriz bir tatil ayarlayın ve tüm güzelliklerin tadını çıkarın.

 

striptiz