Aralık ayı sevdiklerimize en özel ve güzel hediyeyi bulmakla geçer. Silk & Cashmere’in kaşmir sıcaklığı ve ipeğin benzersiz dokusu ile hazırlanan atkı, bere, eldiven, eşarp, şal, fular, kravat gibi birbirinden farklı aksesuarları hediye fikirlerinizi süslerken hem kadınlara hem erkeklere özel kazak, hırka, triko, bluz, panço, palto, pelerin gibi iddialı parçalardan oluşan koleksiyonları hediye alışverişlerinizi bir şölene dönüştürüyor.

Koleksiyonlarını her ay farklı hikâyeler üzerinden anlatan Silk and Cashmere, yılın heyecanla beklenen tek ayı Aralık için “Hediye Festivali” başlatıyor.

Her dilek listesi için mükemmel alternatifler sunan Silk and Cashmere hediye festivalinden yapacağınız yılbaşı alışverişlerinizde, alacağınız iki üründen sonra %40’a varan ek indirimler kaşmir ve ipek tutkunlarını bekliyor. Büyük kutlamaların benzersiz hediyeleri hakettiği yılın en soğuk günlerinde kaşmir ve ipeğin büyülü dokusunu sevdiklerinize armağan edin.

Hediyelerini Silk and Cashmere’in online alışveriş sitesi www.silkandcashmere.com üzerinden almak isteyenler ise yine hediye festivali kampanyası indirimlerinden faydalanabiliyor.

Silk and Cashmere kaşmir sıcaklığı ve ipek yumuşaklığında bir yıl diler.