Pandora’nın dünya çapında 7.000 kadın ile yaptığı bir araştırma sonuçlarına göre; kadınların %60’dan fazlası, istedikleri hediyeye sahip olabilmek için eşlerine veya sevdiklerine ipuçları vermeleri gerektiğini düşünürken; %99’u ipucu verdiği zaman kendisine alınan hediyeden daha mutlu olduğunu dile getiriyor.

Kadınların yaklaşık üçte birinin eşi veya sevdiklerinden istedikleri hediyeyi alabilmek için   3-4 ipucu vermeleri gerektiğini belirtmelerinden hareketle PANDORA, “Dileklerin Gerçek Olsun” (Do Get What You Wish For) kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya kapsamında, kadınların yıllarca severek kullanacakları hediyeler almalarına yardımcı olmak için www.pandora.net internet adresi üzerindeki online PANDORA mağazasına “ipucu gönder” özelliği eklendi.

2017 Kış Koleksiyonu da dahil tüm koleksiyonlar arasından sahip olmak istedikleri yılbaşı hediyesini beğenen kadınlar bu özellik sayesinde, kişisel bir not eşliğinde diledikleri kişilere e-posta, SMS veya sosyal medya mesajı göndererek hem hediye seçimlerini kolaylaştırıyor, hem de yılbaşına mükemmel bir hediyenin sahibi olarak girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve PANDORA’nın 2017 Kış Koleksiyonunu incelemek için www.pandora.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.