Sevdiklerinizin hayallerini gerçekleştirmeye ne dersiniz? Make A Wish Design, size bu konuda yardımcı olmak için harika dilek kolyeleri tasarlıyor! 

Ürettiği dilek kolyeleri ile kısa sürede adını duyuran ve kadın erkek herkesin tercih ettiği bir marka haline gelen Make A Wish Design ile yeni yılda dileklerinizi gerçekleştirebilir ya da sevdiklerinizin hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Rose ve gümüş olmak üzere iki ana renkte üretilen Dilek Kolyelerinin içerisinden çıkan kağıda dileğinizi yazıp boynunuza asarak, dileklerinizi her an yanınızda taşıyabilir ve enerjinizi hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştirmeye yöneltebilirsiniz. Dilek Kolyeleri aynı zamanda, sevdiklerinize ne kadar inandığınızı göstermenin ve onlara her şeyin mümkün olduğunu kanıtlamanın da tılsımlı bir yolu!

Özel olarak tasarlanan kutusu ve zarif görünümüyle benzersiz bir yeni yıl hediyesi haline gelen Dilek Kolyeleri, 2018 yılını sevdikleriniz için unutulmaz kılacak! Bu özel günde hediye edeceğiniz kolyeyi seçmek için, Make a Wish Design’ın Instagram sayfasına uğramanız yeterli!

Unutmayın, tılsım sizin içinizde!