yeni-inci-newyear-1

Daha çekici hissetmenin en kestirme yolu, rengi ve modeliyle mükemmel bir iç çamaşırı takımı giymektir. İçinizde yükselen ateş, dışınıza yansıyacak ve çevrenizi büyüleyeceksiniz. Yılbaşı gecesi ateşini Yeni İnci ile yakmak isterseniz, sizi birbirinden güzel modeller bekliyor.

Kadın ve erkekler için birbirinden farklı model, tür ve ihtiyaca yönelik iç giyim ürünleri tasarlayan Yeni İnci, yeni yıl şıklığınızı “içinizden” tamamlayacak.

Yeni İnci yılbaşı koleksiyonunda dantelin seksapelini, penyenin rahatlığını, satenin göz kamaştırıcılığını yansıtan modeller sizi geceye hazırlayacak. Her yaş grubu ve zevke hitap eden şık ve seksi straplesler var.


yeni-inci-newyear-3

Jartiyerler, dantelli gecelikler, kombinezonlar, sütyen-kilot takımları bustiyer ve korselerle farklı seçenekler sunan Yeni İnci, yılbaşı gecesi kendinizi bir yıldız gibi hissetmenize ve parıldamanıza yardımcı olacak.

yeni-inci-newyear-2

Balolar ve partiler için seçeceğiniz abiye, dekolte ve şeffaf kıyafetleri, içinizde gizli şıklığınızla çekici kılacak Yeni İnci ürünleriyle, sadece kendinizi değil, seçeceğiniz hediyelerle sevdiklerinizi de mutlu edeceksiniz.

online-camasir-banner-1