Muhteşem Yüzyıl dizisinin sezon finalinde Meryem Uzerli’nin geri gelmeyeceğini ve yeni Hürrem olarak Vahide Gördüm’ün canlandıracağını öğrendik. Yayına başladığı günden bu yana Hürrem’in sıcak gülümsemesine, konuşmasına, fazla olduğu iddia edilen kilolarına bile alışmıştık. Şimdi, karşımıza soğuk ve donuk bakışlı Vahide Gördüm çıkınca şok yaşadık, değil mi? Bize, Meryem Uzerli’yi ve tabii dizinin ilk bölümlerinde Süleyman’a Hürrem’i sevdiren o tatlı, bozuk konuşmasıydı. Vahide Gördüm ise dümdüz konuşmasıyla bizde bir hayal kırıklığı yarattı. Acaba, dizinin yapımcısı neden Vahide Gördüm’ü seçti? Dizinin yeni sezonuyla ilgili etrafta dolaşan “Yeni Hürrem, eski Hürrem’e göre çok daha acımasız ve çok daha kötü olacak.” söylentileri sebebiyle mi?

 

Yüksek Topuklar ekibi olarak biz, Yeni Hürrem rolüne Vahide Gördüm’ü hiç yakıştıramadık. Diziyi izleyen ünlülerin fikirlerini merak ettik; bakalım ünlüler yeni Hürrem hakkında neler söylüyor? Sizin de değerli fikirlerinizi çok merak ediyoruz: Yeni Hürrem hakkında görüşlerinizi mutlaka yorum olarak yazın

Yeni Hürrem

İbrahim Tatlıses: Yani şimdi Hürrem oldu mu? Fırat’ı çekerken bazı değişiklikler yaptım ama seyirciyi aptal yerine koymadım ayıptır. Mavi bir göz geldi kahve. Olmadı arkadaş kim ne derse desin Hürrem olmadı. KAST yanlış Vahide Hanım nasıl kabul etti anlamadım. Neyse ilerleyen zamanlarda bana hak vereceksiniz. Seyredersek tarihe olan saygımızdandır. Çünkü ben tarih denince kafayı yiyiyorum hayırlı seyirler.

 

Erol Köse: Hürremsiz (Meryem Üzerli) Muhteşem Yüzyıl ölü lepistes balık, gazı kaçmış cola gibi. Yeni Postmenapoz HÜRREM Vahide Gördüm tam fiyasko , Kanuninin annesi yaşında , inandırıcı değil ah Meryem Uzerli ah ! Abla sen Sülümanın annesi hadi olmadı ablası olmuşun yahu

 

Sacit Aslan: Bu nasıl Hürrem?… Bu olsa olsa, “Alaca karanlık kuşağı” olur…. Keşke Meryem Uzerli’nin giydiği elbiseleri oynatsaydın Timur bey.    

 

Melek Baykal: Sevgili vahide gördüm lütfen kulaklarını kapa…önüne bak.bizim insanımız kolay adam harcar.yolun açık olsun.

 

Hilal Cebeci: Böyle hürrem olurmu yaaa birtanecik dizim vardı onunda içine ettiniz ne alaka ?Ayıp yani.

 

Cenk Eren: Kimse vazgeçilmez değildir buyrun fotoğraf da bile nasıl doldurmuş hürrem rolünü Vahide GÖRDÜM büyük oyuncu.

 

Yeliz Yeşilmen: Yazık oldu bu güzel yapıta diziye bence bitirsinler diziyi final yapsınlar.

 

Sizin de değerli fikirlerinizi çok merak ediyoruz: Yeni Hürrem hakkında görüşlerinizi mutlaka yorum olarak yazın