Yengeç erkeği hakkında en özel bilgileri Astrolog Neşe açıklıyor. Hoşlandığı kadın özellikleri hakkında ipuçları veriyor. Onu daha yakından tanımak, karakterine göre davranmak için bu özel bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yengeç erkeği aşk hayatında duygusaldır.

Öncelikle belirtelim: 22 Haziran ile 23 Temmuz tarihleri arasında doğanlar Yengeç burcuna mensuptur. Bununla beraber, doğum saatine göre tespit edilen yükselen burç da, kişi üzerinde etkilidir.

Yengeç burcu erkeği özellikleri nelerdir?

Astrolog Neşe, genel özellikleri hakkında bilgi veriyor.

Yengeç burcu, Ay yöntemindedir. Su grubundandır. Zayıf yanları karamsar, kararsız, duygusal ve hassas olmalarıdır. Güçlü yanları ise; sadık, uyarlanabilir, aile odaklı ve empatik olmalarıdır. Tipik bir yengeç erkeği utangaç ve içe dönük olacaktır. Kendisi hakkında her şeyi paylaşmaz ve içinde sakladığı sırlar vardır. Kendini güvende hissedene kadar sırlarını açığa vurmayacaktır.

Onu etkilemek için ne yapmak gerekir?

Karakteri hakkında özel sırları keşfedebilirsiniz.

En başından itibaren bir Yengeç erkeğini bulmaca çözer gibi çözmeniz gerekir. Ruh hali sürekli değiştiği için, günü gününe tutmayacaktır. Bir dakika önce çok üzgün olan Yengeç erkeği, birkaç dakika sonra oldukça mutlu olabilir. Ancak bu çift kişilikli anlamına gelmesin, sadece ruh hali biraz iniş çıkışlıdır.

Yengeç erkeği bazen içine kapanabilir mi?

Yengeç erkeği bazı kadınlardan hoşlanır.

Onun konforu kabuğuna çekilmektir. Kendini evinde, kabuğunda güvende hisseder. Eğer onunla gerçek anlamda bir iletişim kurmayı başarırsanız, sizi kabuğuna alacak ve en güvendiği yerde sizi de saklayacaktır. Ancak tıpkı bir deniz yengeci gibi, onu ürkütmemeniz ve her zaman sabırlı yaklaşmanız gerekecektir.

Aşk hayatında nasıldır, nelere dikkat eder?

Aşk ve evlilik konusunda hassastır.

Onunla olmak istiyorsanız, onun kurallarını iyi anlamanız gerekir. Onunla oyun oynamayın, farklı yollara gitmeyin çünkü onun için karşısındaki kadına güvenebilmek çok önemlidir. Ona şefkat gösterin çünkü bir Yengeç erkeğinin kapısını açan anahtar sevgi ve şefkattir.

Ailesine düşkün müdür, duyguları nasıldır?

Onunla mutululuk için sabırlı olmalısınız.

Onun için ailesi önce gelir. O sadık bir aile üyesidir. Duyguları çok derin olduğundan, sizin bazen bu yoğun duygu fırtınasından kendinizi korumanız gerekebilir. Ancak derinlerde çılgınca ve tahmin edilemez fırtınalı hayalleri olduğunu bilin fakat ortaya çıkarmak için çok uzun zaman ve güven gerekir.

Yengeç burcu erkeği cinsellik sırları nelerdir?

Yengeç burcu erkeğinin dünyasını tanıyın

Konu yatak odası olunca, yengeç erkekleri cinselliği de duygusallığın içinde yaşarlar. Duyarlı, sevecen ve duygulu sevişmelerin adamıdır. Cinselliğini reddedilme korkusu altında yaşayacağı için, flört becerileri çok gelişmiş değildir. İlk adımı atmasını çok fazla beklemeyin. Onunla cinselliği doya doya yaşamak istiyorsanız, duygusal cömertliğinizi kullanmanız gerekir.

Yengeç erkeği aşkta nasıl kadınlardan hoşlanır?

Romantizm ve özenden mutluluk duyar.

Yengeç erkeği için aşk ve cinsellik iç içe geçmiştir. O sadece bir kadını seks için kullanmayı düşünmez. Onun romantizm yönü kuvvetlidir. Ona kokulu yağlar ile masaj yapabilirsiniz. Rahat ve sıcak ortamlar, köpüklü banyolar, şımartılmak hoşuna gidecektir.