22 Haziran – 30 Haziran

Güvende yaşamak isteyen, empati yönü güçlü, duyarlı, ailesine ve sevdiklerine önem vere, koruyucu ve kollayıcı, gerçeklerin peşinden koşabilen, ilişkilerde uzlaşmaktan yana olan, duygusal değerlerine önem veren, etkileme gücü yüksek, karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilen, ruhunun derinliklerine inebilen, kendini güvende hissetmediğinde tepkisel davranabilen insanlardır.

1 Temmuz – 11 Temmuz

Düşünce gücü yüksek, sezgileri mükemmel derecede yoğun, bulunduğu alanı kötülüklerden arındırabilen, yenilikçi düşünebilen, şüphelerini aydınlığa kavuşturabilen, kendini yenileyebilen yüzeyde olanlarla yetinmeyen, araştırmadan güvenmeyen, zihnini ve iradesini kendi gelişimi için odaklamasını bilen, güçlü iyileştirme gücü olan, güçlü olmayı, güvende olmayı önemseyen kişilerdir.

12 Temmuz – 22 Temmuz

Artistik kabiliyeti olan, aydınlanmaktan yana, sanata meyilli, acıma ve şefkat duyguları yüksek, idealist, kendini inandığı bir şeye adayabilen, vizyonu yüksek, kendini aşmak isteyen, duyarlı yüreğe sahip, özverili, özlemleri olan, hayal gücü yüksek, duyu dışı algıları olan, bir çok insanla anlaşabilen, aşkta derin duygulara sahip insanlardır.

 

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

 

Ocak  1-10-nisan  1-10-nisan  Ocak 
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak