Erkekler tarafından çok sevilen yengeç burcu kadını, kadınlar tarafından fazla sevilmezler. Yengeç burcu yıldıznameye göre nazar görmeye oldukça eğilimlidir bu yüzden genç yaşlardan itibaren başlarına kötü şeyler gelebilir. Yengeç burcu kadını yıldıznamesi Yüksek Topuklar’da!

Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınının çocukları genel olarak kız olur. Zevk ve sefayı seven yengeç burcu kadını, genel olarak değişikliklerden hoşlanır. Yıldızname bakma sonucunda yengeç burcu kadını için terzi, konfeksiyoncu, artist, şarkıcı, şair ve imalatçı meslekleri uygun görülmektedir. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınları sağlık açısından genel olarak hazımsızlık problemleri çekerler. Mor, mavi, yeşil, limon sarısı ve beyaz renkleri yengeç burcu kadınına çok yakışmaktadır.

Akıllı ve zeki olan yengeç burcu kadını her gördüğünü yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yıldızname bakmaya göre erkekler konusunda talihleri de açıktır. Fakat erkekler konusunda zarar görmekten kaçındıkları da yazmaktadır. Yıldızname kitabına göre genel olarak başlarından iki evlilik geçmektedir. Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi seven yengeç burcu kadını, ziyneti ve güzel kokuları çok sever. Yengeç burcu kadınından çok iyi eş ve aile kadını olur. Yıldızname bakmaya göre yengeç burcu kadınının hayatı güzel geçer. Niyetleri saf ve temiz olduğundan güzel şeylerle karşılaşırlar.

 

Melek Tarotu

Yaptığı işlerde emin adımlarla ilerler. Oyun ve eğlenceyi seven yengeç burcu kadını iyilik etmeyi de sever. Fakat iyilik ettikleri zaman kötülük görebilirler. Yıldızname kitabına göre çalışkan ve namuslu olan yengeç burcu kadını ellerinin emeği ve alnının teriyle para kazanmak ister, eşlerinin mallarını da yerler. Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu kadınının serveti yaşlandıkça artar ve ömrünün sonuna kadar rahat bir ömür yaşarlar. Yıldızname kitabına göre genel olarak kız çocuk sahibi olan yengeç burcu kadınının çok çocuğu olur. İlk çocuklarının kız olması kuvvetle muhtemeldir. Yengeç burcu yıldızname yorumlarına göre yengeç burcu kadını 3, 18, 24 ve 45 yaşlarında ölüm tehlikesi yaşarlar. Yengeç burcu kadını etrafı tarafından sevildiğinden muazzez ve muhterem olurlar.

Hayatta her istediğini elde edebilen yengeç burcu kadının hayırlı ve hayırsız günleri yıldızname kitabına göre pazartesi ve cuma günleri olacaktır. Her türlü kötülükleri iyimserlikleri ile atlatmak isteyen yengeç burcu kadını yıldızname bakmaya göre her türlü bela ve kazadan dualar aracılığıyla korunabilirler. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadını dileğini pazartesi günü dilerse, dileğinin gerçek olması oldukça muhtemeldir. Canları sıkıldığında Türk sanat müziği şarkısı dinleyecek olurlarsa, mutlu olacaklardır. Yengeç burcu kadının mutfakla arası oldukça iyi olduğundan çok iyi ve lezzetli yemek yaparlar. Tatlılarla arası iyi olan yengeç burcu kadını yıldızname kitabına göre evlilikten sonra kilo alsa da orta yaşlarda aldığı kiloları geri verecektir.

Yengeç kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Yengeç burcunun anlaştığı burçlar

Burçlar ve genel özellikleri

Yengeç burcunun cinsellik uyumu