Yengeç burcu erkeği özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Yengeç burcu erkeği hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Yengeç burcu erkeği yıldıznamesinde var!

Sabırlı ve utangaç bir yapısı olduğundan Yengeç burcu erkeği hayatın ya tam ortasında ya da dışında kalmak ister. Yıldızname bakma sonucu Yengeç burcu erkeğinin, küçük yaşlarda suda boğulmalarından korkulur. Hayal kurmayı ve hayal dünyasında yaşamayı seven yengeç burcu erkeğinin, davranışlarında zaman zaman durgunluklar vardır. Yengeç burcu erkeği biraz panik bir yapıya sahip olduğundan yoldu yürürken sık sık arkalarına bakarlar. Yıldızname bakımına göre Yengeç burcu erkeğinin Salı günü geçirdiği bir hastalık sonucu ölmesinden korkulur. Yengeç burcunun azimliliği, yengeç burcu erkeğinde de görülür, bir işe başladıklarından bitirmeden asla bırakmazlar.

Yengeç burcu erkeği kimlerle anlaşır?

Her gittiği yerde sevilen Yengeç burcu erkeği kendi burcundaki arkadaşlarını da çok severler. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği yengeç burcu kadınıyla çok iyi anlaşır. Yıldızname bakma sonucu büyük bir makama erecekleri söylenen yengeç burcu erkeği refah ve bolluk içinde vefat eder. Ay taşı bir yüzük taktıklarında yengeç burcu erkekleri daha mutlu ve refah içinde olurlar. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkekleri için en uygun meslekler şair, ressam, artist, fırıncı, postacı, terzi, tüccar, nakliyeci ve gemicidir. Bu işlerde kendilerini daha iyi hissedeceklerdir.

Yengeç burcu erkeği hayatı nasıldır?

Yıldızname kitabına göre Yengeç burcu erkeği torununu gördükten sonra vefat edecektir. Her iki cinsiyetle de iyi anlaşan yengeç burcu erkeği yıldızname bakımı sonucu mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar. İlk çocukları erkek olacağı düşünülen Yengeç burcu erkeğinin az çocuğu olur. Yıldızname kitabına göre Yengeç burcu erkeğinin yüksek bir yerden düşmesinden, trafik kazası geçirmesinden ve hayvan tarafından ısırılmasından korkulur.

Melek Tarotu

Yengeç burcu erkeği yıldıznamesine göre iyi yerde ve iyi vasıfta yaşarlar. Herkese yardım eden yengeç burcu erkeği, küçük yaşlarda çekeceği sıkıntıların karşılığını büyük yaşlarda alırlar. Yaşlandıkça rızkları artacağı düşünülür. Halleri daima iyiye doğru gider. Yengeç burcu erkeği özellikleri arasında en dikkat çeken, başlarına gelen belalara karşı sabırlı olmalarıdır. Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu erkeği erkek ve kız kardeşlerinden fazla hayır görmez, daima aldatılma ve kandırılma tehlikesiyle karşılaşırlar. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu erkeği 7, 14, 20, 28 ve 40 yaşlarını atlatırsa ömrü de uzun olabilir. Yengeç burcu erkeği ilk eşiyle fazla uzun yaşamaz, onun için genellikle iki evliliği olur.

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Her türlü kötülükte sabırlı olan yengeç burcu erkeğinin hayırlı günü pazartesidir. Güzel yemekleri çok seven Yengeç burcu erkeği, güzel yemek yapan kadınlarla evlenecektir.

Yengeç burcu erkeği, yıldızname kitabına göre genel olarak erkek çocuk sahibi olur. Yengeç burcu erkeğinin iş veya evlilik için şehir ve ülkelerini terk etme ihtimali vardır. Fakat daha sonra yine kendi yaşadığı yere geri dönecektir.

Yengeç erkeği yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Yengeç burcunun anlaştığı burçlar

Burçlar ve genel özellikleri

Yengeç burcunun cinsellik uyumu