enguze-ask-kitaplari

En güzel aşk kitapları

Tatil bavulunuzda en güzel aşk kitapları için yer açtınız mı? Aşkı, kalbinizin derinliklerinde hissetmek ve iyileştirici gücüne şahit olmanız için en güzel aşk kitapları seçkisi hazırladık. Şezlonga uzanmış kitap okurken duyduğunuz yüksek heyecanı etrafınıza yayıp, tatilden yeni bir aşkla dönersiniz belki, kim bilir?

Ölmek Kolaydır Sevmekten

Ahmet Altan’ın yeni romanı ‘Ölmek Kolaydır Sevmekten’ elinizden bırakmak istemeyeceğiniz kadar sürükleyici ve heyecanlı bir öykü anlatıyor. Osmanlı’nın son yıllarında yaşayan bir ailenin iç dünyası, ilişkileri ve aşk hayatına dair özel kesitler sunuyor… Romanda başka neler mi var? Arzulamak, kıskanmak, sevmek, istesen de vazgeçememek gibi tamamen biz, tamamen bize ait duygular kelimeler dökülmüş.

Kadınlar Susarak Gider

Candan Ünal’ın “Kadınlar Susarak Gider” kitabı, kadın-erkek ilişkilerine mercek tutan, mutsuz olduğunuz ilişkilerden kurtulmak için rehberlik eden, hayatınıza pozitif enerjiyi nasıl çekeceğinizi anlatan muhteşem bir kitap! Ana başlığı aşk olsa da, insanlığa dair müthiş tespit ve önermelerde bulunuyor.

 

Vazgeçtim

Kahraman Tazeoğlu, son dönem popüler edebiyatın parlayan yıldızlarından biri… Yeni kitabı ‘vazgeçtim’ ile aslında vazgeçemediği aşkı anlatıyor. Tanıtım bülteninden bir kuple: Aklı ve mantığı ele geçiren, aynı zamanda akla ve mantığa sığmayan bir duygunun içindeyim. Geriye bakarak gitmeye çalışıyorum. Kırık bir umut taşıyorum. Aklım sende kala kala senden gidiyorum. İnsan yarısında terk ettiği filmin sonunu merak eder mi? Ediyorum. Tüm yelkenlerim yırtılmış ama ben hâlâ rüzgârdan medet umuyorum…

Annemin Gelini Olur musun?

“Kocan Kadar Konuş” gibi Türk edebiyatının eğlenceli yayınları ilgi görünce, yenileri için ilham verici oldu. Özlem Türk’ün “Annemin Gelini Olur musun?” romanı, her gece başka bir kadınla birlikte olmak isteyen ama annesinin isteğini geri çeviremeyen Yekta’nın öyküsünü anlatıyor. Romanın baş kahramanlarından Aksen, Yekta’nın annesi Elçin Hanım’ın istemediği tüm özelliklere sahip ama bakalım, Yekta durumu nasıl toparlayacak?