Yay burcu kişilik analiziyle kendinizi veya merak ettiğiniz bir Yay burcunu daha iyi tanıyabilirsiniz. Çevrenizin sizi daha iyi anlaması için karakter analizinizi Facebook’ta paylaşın, onlar okuyup size daha özenli davranabilirler.

yay-burcu-kadini-yildiznamesi

23 Kasım – 1 Aralık

Ahlaki özellikleri son derece güçlü. İnanışı, özgüven duygusu gelişmiş, dürüst kişilerdir.

Geniş görüşlü, vicdanlı, değerlerine önem veren, yüksek eğitimden hoşlanan, iyimser, öngörüşleri doğru çıkan insanlardır.

Yaşamı derinlemesine yaşamaktan hoşlanan aşkta bağlanma duygusu fazla yüksek olmasa da, sevdiklerine düşkün ve onları koruyan bir yapıya sahiptir.

Başka insanları bilgisiyle, zarafetiyle büyüleyen, yol gösteren abilik ablalık yapabilen insancıl, açık fikirli, etik değerlere ve kanunlara saygılı, fazla para harcamayı seven insanlardır.

2 Aralık – 11 Aralık

Çok cesur, inanmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyen, savaşma dürtüsü yüksek olan insanlardır.

Haksızlıklara boyun eğmeyen amaca yönelik hareket edebilen kişilerdir.

Gayet bağımsız zincirlere tahammül etmeyen, kimsenin lafıyla hareket etmeyen sadık ve oldukça fedakardırlar. Söz verdiği zaman mutlaka yerine getiren bir yapıları vardır.

Aktif, hızlı ve gözü peklerdir. Cinselliği güçlü, tutkulu, girişimci, istediği kişiyi elde edebilen kimi zaman oldukça sabırsız, aceleci ve davranabilen bir yapıya sahip olabilirler. Rekabetçi ve oldukça tutkuludurlar.

12 Aralık – 21 Aralık

Yay burcu kişilik analizinde ilk özellikler: Kişilik sahibi, bilgisiyle, tecrübeleriyle insanları kolayca etkisi altına alabilen bir yapıları vardır.

Vizyonu güçlü, sezgi gücü yüksek, anlamaktan, keşfetmekten zevk alabilen insanlardır.

Duygularını kontrol edebilen, sevilmek ve ilgi görmekten fazlasıyla hoşlanan aşkta kendi isteklerine düşkün, çekiciliğiyle karşı cins üzerinde fazlasıyla etkili olan, yanılmaktan hiç hoşlanmayan, sanata ve yeni gelişmelere açık, kendini gayet iyi koruyan, yenilgilerden yılmayan, gururlu ve kendini geliştirmesini bilen, hakimiyet kurabilen yapıdadırlar.

Kendinizi ve karşınızdaki insanların kişiliklerini kolayca çözmek istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Yüksek Topuklar ekibi olarak doğum tarihine göre kişilik özellikleri özel dosyası hazırladık. Doğum tarihi aralığını seçin, merak ettiklerini öğrenin!

Ocak 1-10-nisan 1-10-nisan Ocak
Ocak Ocak Ocak Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak
 Ocak  Ocak  Ocak  Ocak