yay-burcu-kadini-yildiznamesi

Yıldızname, eski çağlardan günümüze kadar gelen bir karakter çözümleme, geleceğe dair fikir edinme aracıdır. Doğum tarihine göre yıldızname sıralamasına göre Yay burcu kadını hakkında şaşırtırıcı bilgiler vermektedir. Eğer siz bir Yay burcu kadınıysanız veya hayatınızda varsa, yıldıznamesini hemen okumalısınız!

Hayırlı günü Perşembe’dir

Yay burcu kadınları için Yıldızname kitabına göre en hayırlı günü perşembedir, bu günlerde başladığı işlerde başarılı olur. Yeni bir işe, ilişkiye niyet ediyorsanız Perşembe günü başlamanızda hayır vardır.

Dostlarına karşı merhametlidir

Dostlarına karşı oldukça merhametli olduğundan onların sıkıntılarına ve dertlerine karşı çözüm bulmak için çok çabalar. Oldukça iyimser olduklarından çok kıskanırlar ve düşmanları da çoktur.

[wp_ad_camp_2]

Bahtı açık olan yay burcu kadını eğlenceyi ve ziyneti çok sever. Yıldızname kitabına göre yay burcu kadınının orta yaşlara doğru maddi açıdan zayıflayacakları düşünülür. Ancak ilerleyen yaşlarda hiç beklemedikleri yerden ellerine mal ve mülkler geçer. Bu sayede kimseye muhtaç olmadan yaşama fırsatı bulurlar.

Erkek çocukları olabilir

Yıldızname bakma sonucu yay burcu kadınının çocuklarının çoğunun erkek olduğunu söyler. Sağlık açısından ise omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrılar olacağı söylenir. Yıldızname bakımı yay burcu kadınının hayatlarında bir kez büyük bir ölüm tehlikesi atlatacağı söylenir, fakat kurtulurlar. Sağlığına dikkat etmesi gereken yay burcu kadını kilo almaya meyilli bir yapıya sahiptir.

Sözleri bıçak gibi kesebilir

Çalışkan, sanatkâr ve nazik olan yay burcu kadınının en kötü özelliği patavatsızlıktır. Çoğu zaman sözleriyle karşısındakini kırabilecek olan yay burcu kadınının aslında kötü bir niyeti yoktur.

Kalpleri temiz ve saf olan yay burcu kadınlarının, yıldızname bakımı sonucu hayatları güzel ve bahtları açık olacağı söylenir. Yay burcu cömert ve eli açıktır. Dedikoduyu hiç sevmez, bu yüzden iyi ahlaklıdır. İyilik yapmadan hiç çekinmez. Kendisine dil uzatılmasına ve dedikodusunun yapılmasına asla izin vermez.

tarot-fali-yeni-banner

Seyahat etmeyi çok severler

Yer değiştirmeyi seven yay burcu kadını bir iş ya da evlilik münasebeti için başka yerlere taşınabilir.

Turuncu ve siyahı severler

Yay burcunun renkleri arasında turuncu, eflatun, sarı, yeşil ve siyahtır. Bu renklerde kıyafetler, eşyalar ve takılar yay burcu kadınına çok iyi gelecektir. Elmas taşını kullanarak da mizaçlarıyla ahenkli bir hava oluştururlar.

Yazar, memur, yönetici olabilirler

Yıldızname kitabına göre yay burcu kadınına en uygun meslekler yazar, idareci ve memur gruplarıdır. Yay burcu felsefi konularla da ilgilendiğinden bu tarz işlerde de görev alabilirler.

Avukat, bankacı, memur ve sanatkâr meslek gruplarında mutlu olacak yay burcu kadını iş hayatında başarılı olacaktır.

30 yaşlarına doğru mal kayıpları yaşayacağı söylenen yay burcu kadını ilerleyen yaşlarda tekrar mutluluğa kavuşacaktır.

Uzun ömürlü olurlar

Eğer 3, 7, 9, 24 ve 32 yaşlarını atlatabilirlerse 80 yaşına kadar yaşayabilecekleri söylenir. Yay burcu kadını yıldıznamesi, yeni ay gördüklerinde erkek yüzüne bakacak olurlarsa o ayın kendisine yararlı olacağını söylemektedir.

burclarin-taslari