Yay burcu kadını özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, yıldıznamesini hemen okuyabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, Yay burcu kadını hayatta nelere önem verir gibi konularda tüm detaylar Yay burcu kadını yıldıznamesinde var!

Yay kadınının genel özellikleri

Dostlarına karşı oldukça merhametli olduğundan onların sıkıntılarına ve dertlerine karşı çözüm bulmak için çok çabalar. Yıldızname bakımına göre yay burcu kadınının omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrılar olacağı söylenir. Bahtı açık olan yay burcu kadını eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti çok sever. Oldukça iyimser olduklarından çok kıskanırlar ve düşmanları da çoktur. Yıldızname kitabı verilerine göre yay burcu kadınının orta yaşlara doğru maddi açıdan zayıflayacakları düşünülür. Ancak ilerleyen yaşlarda hiç beklemedikleri yerden ellerine mal ve mülkler geçer. Bu sayede kimseye muhtaç olmadan yaşama fırsatı bulurlar.

Yıldızname bakma sonucu yay burcu kadınının çocuklarının çoğunun erkek olduğunu söyler. Çalışkan, sanatkar ve nazik olan yay burcu kadınının en kötü özelliği patavatsızlıktır. Çoğu zaman sözleriyle karşısındakini kırabilecek olan yay burcu kadınının aslında kötü bir niyeti yoktur. Yıldızname bakımı yay burcu kadınının hayatlarında bir kez büyük bir ölüm tehlikesi atlatacağı söylenir, fakat kurtulurlar. Sağlığına dikkat etmesi gereken yay burcu kadını kilo almaya meyilli bir yapıya sahiptir.

Yer değiştirmeyi seven yay burcu kadını bir iş ya da evlilik münasebeti için başka yerlere taşınabilir. Yay burcunun renkleri arasında turuncu, eflatun, sarı, yeşil ve siyahtır. Bu renklerde kıyafetler, eşyalar ve takılar yay burcu kadınına çok iyi gelecektir. Elmas taşını kullanarak da mizaçlarıyla ahenkli bir hava oluştururlar.

Melek Tarotu

Yay kadını temiz kalpli ve iyi ahlaklıdır

Yıldızname kitabına göre yay burcu kadınına en uygun meslekler yazar, idareci ve memur gruplarıdır. Yay burcu felsefi konularla da ilgilendiğinden bu tarz işlerde de görev alabilirler. Kalpleri temiz ve saf olan yay burcu kadınlarının, yıldızname bakımı sonucu hayatları güzel ve bahtları açık olacağı söylenir. Yay burcu cömert ve eli açıktır. Dedikoduyu hiç sevmez, bu yüzden iyi ahlaklıdır. İyilik yapmadan hiç çekinmez. Genel olarak kendi kazançlarından geçinen yay burcu kadını eşlerinin malını yemeyi de severler.

Yay kadınının aile hayatı

30 yaşlarına doğru mal kayıpları yaşayacağı söylenen yay burcu kadını ilerleyen yaşlarda tekrar mutluluğa kavuşacaktır. Yıldızname bakımı sonucu yay burcu kadının evlatlarının çoğunun erkek olacağı söylenir. Eğer 3,7,9,24 ve 32 yaşlarını atlatabilirlerse 80 yaşına kadar yaşayabilecekleri söylenir. Yay burcu kadını yıldıznamesi, yeni ay gördüklerinde erkek yüzüne bakacak olurlarsa o ayın kendisine yararlı olacağını söylemektedir.

Avukat, bankacı, memur ve sanatkar meslek gruplarında mutlu olacak yay burcu kadını iş hayatında başarılı olacaktır. Kendisine dil uzatılmasına ve dedikodusunun yapılmasına asla izin vermez. Çeşitli yemekler yapma konusunda usta olan yay burcu kadının mutfakla arası iyidir fakat iştahları fazla açık değildir bu yüzden kilo problemi yaşamazlar. Yıldızname kitabına göre en hayırlı günü perşembedir, bu günlerde başladığı işlerde başarılı olur.

Yay burcu kadını yıldıznamesini okudunuz. Aşağıdaki konu başlıkları da ilginizi çekebilir:

Yay burcunun anlaştığı burçlar

Yay burcu ünlüleri