California Cevizi
California Cevizi

Yay burcu aylık yorum

 • Yay burcu aylık yorum: Ekim 2016

Yay burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ekim ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Yay burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

1 Ekim’de oluşacak yeni ay sonrasında sosyal çevreniz genişliyor. İş yerinde tanıdığınız, günlük hayatınızda var olan kişilerin dışında, farklı gruplara katılabilirsiniz. İş ve özel bağlantılarınızı kuvvetlendirmenin tam zamanı.

Cebinizden ve çantanızdan bu ay kartvizitinizi eksik etmeyin. Günlük işlere dalmak yerine, davetlere katılın, seminer ve sosyal aktiviteler sayesinde, tanışmayı hayal ettiğiniz kişilerle el sıkışabilirsiniz. Mesleki gruplar içinde takım çalışması imkanları, dernek ve kulüplere üyelik gibi konularda büyük fırsatlar geliyor.

Gönlünüzü hoş tutmak isteyen, sevimli dostlarla tanışabilirsiniz. Bu yeni ay, gelecek hayallerinizi, planlarınızı, ileriye dönük ideallerinizi geliştirmenizi sağlayacak. Umutlarınız ve emelleriniz sayesinde yaşama daha sıkı bağlanacaksınız.

Atılım gezegeni Mars tüm ay boyunca parayla ilgili hareketlilik sağlayacak. Bütçenizi gözden geçirebilir, bir yatırıma girebilir ve kazanç konusunda daha istekli olabilirsiniz. İsteyip alamayacağınız pek bir şey yok, yeter ki ilk adımı siz atın ve ısrar edin. 18 Ekim sonrasında Venüs, Yay burcuna geçiyor. Birkaç hafta boyunca oldukça çekici olacaksınız.

İş yerinde, sosyal çevrenizde beğeni kazanmanın yanında, aşk kapınızı çalabilir. Sizi beğenenlerin sayısı giderek artıyor. Venüs, iş görüşmeleri, ortaklık projeleri, müşterilere verilen tekliflerde hep yanınızda olacak. İmajınızı yenilemek, kendi bedeninizle ilgilenmek isteğiniz varsa tam sırası.

Kuaför randevularınızı, alışveriş arkadaşınızı belirleyin. Venüs sayesinde kendinizden memnuniyetiniz de artacak. Satürn ve Venüs kavuşumu, ayın son günlerinde iş konusunda ciddi ve iyimser adımlar atmanızı sağlayabilir. Hem temkinli, hem de cesur olabilmeniz mümkün. İş değişiklikleri için doğru bir zamandasınız.

Melek tarotu

32 Yorum

 1. 2011 in gelmesiyle başlayan tatsızlık hala devam ediyor anlaşılan..sabır…tüm umutlar 2012 ye kaldı

 2. İnsalah sabrın sonu selametir evli olanlar cocuğu olanlar iyi duşun gercekten sabır etmek lazım cocuklarımız icin

 3. Yetkili kişi zahmet edip şu aylık yorumu güncelleyebilirmi acaba? Ocak 2012 bekliyoruz günlerdir. Ayın yarısı bitti zaten. (:

 4. Burç yorumları güncellenmiştir. Gecikme için özür diler, detaylı takibiniz için teşekkür ederiz…

 5. TESEKKÜR EDERIM; EMEGINIZE SAGLIK. YORUMLAMANIZ, ÖNERILERINIZ O KADAR GÜZEL KI, OLUMSUZ DAHI OLSA KABUL EDILIR DURUMDA. SIZLERI CANDAN KUTLARIM.

 6. bişeyi çok merak ediyorum bütün yorumları okudun ama neden hala unutamıyorum ve hala aşk acısı çekiyorum bu arada o bir akrep erkeği bunu anltırsanız sevinir

 7. TESEKKÜRLER
  MAYIS AYI BOL KOSTURMACA; ENERJIK GÖRÜNÜYOR. GERCEKLESEN HERSEY BIZIM VE EVRENIN IYILIGI ICIN GERCEKLESSIN. SEVGILERIMLE

 8. güzel şeyler yazmışsınız teşekkürler şu anda çalışmıyorum iş için güzel şeyler söylemişsiniz esenlikler

 9. Harika bir haziran ayi. Sahane yorumlariniz icin tesekkürler. Güzellikleri sizinle paylasmak isterim.

 10. sizi sürekli takip ediyorum,yorumlarınızı beğeniyorum..yaptığınız özellikle aylık yorumlar tutuyor aynen..tesekkürler,saygılar..

 11. yorumlar seviyeli ve abartısız…umarım herkesin dileği gerçekleşir…yorum emeğinize teşekkür ederim..sağlıkla kalın..

 12. ya o kadar güzel yazmşsnz ki sanki benim hayatımı anlattnz inşallah herşey güzel olur aşk, iş, kariyer :)))))))

 13. inşallah denildiği gibi olur beklentiler umutla bekliyorum o nu deli ne anlarsın sen sevmekten ukala kendini beğenmiş………

 14. çok fazla terimler yazıyorsunuz birşey anlamıyorum galaktik merküre giriyor güneş giriyor falan da bunalr ne demek ki

 15. ben inanıyorum bu ay güzel şeyler oldu helede dün mükemmel bi iş teklifi aldım darısı diğer yayların başına:)))

 16. Ben çok inanıyorum sanki benim için yazılmış,hepsi çok dogru teşekkürler:-D;-):-*@-}–

 17. Burcun yorumuna ay sonunda baktım ama dediği gibi av alma, hastalanma, hepsi var… Gel de inanma 🙂

Yorum Yapın

vestel