Tüm kadınlar detayları sever. Küçük bir yastık salonunuzun havasını değiştirecek risksiz bir dekorasyon öğesidir. Olur ya sıkılırsanız pek ala yastığınıza kendiniz bile yeni bir kılıf dikebilirsiniz. Hem bu değişikliğinizin evinize gelen misafirler tarafından fark edilmemesi de neredeyse imkânsızdır! Zira bellerine destek olacak rahat bir yastık elbette misafirlerinize de konfor sunar.

 

İşte, Yüksek Topuklar’ın sizin için yastık önerileri!

 

Koltuklarınız Tek Renkse

 

Renkli ve farklı boylarda yastıklarla koltuklarınıza renk katabilirsiniz. Koltuklarınızla kontrast oluşturacak renkler tercih ederseniz yarattığınız etki güçlenecektir. Eğer koltuklarınız sarı, kırmızı, turuncu gibi sıcak renklerdeyse mavi, mor gibi soğuk renkleri olan yastıkları tercih edebilirsiniz. Elbette soğuk renk zeminine sahip koltuklara sahipseniz de sıcak renklerde yastıklar seçmenizde fayda var.

 

Koltuklarınız Desenliyse

 

Düz renkli ve büyük yastıklar seçebilirsiniz. Böylece yastıklarınız da kendilerini gösterebileceklerdir. Eğer sade dekorasyon öğelerinden hoşlanmıyorsanız köşeleri tüllerle, ipten şeritlerle süslü yahut üzerinden iri düğmeler olan yastıkları tercih edebilirsiniz.

 

Kanepeler İçin

 

Farklı boylarda yastıklar seçebilirsiniz. Hem böylece her gün dilediğinizce farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

 

Yastıklarla Dekorasyon Önerileri için Fotoğraflara Tıklayın!

 

Dekorasyonda Sihirli Dokunuşlar!

 

Ezgi Yurdagül
Yüksek Topuklar – Editör
Soru ve önerileriniz için e-mail adresim: ezgi@yuksektopuklar.net