yaslanma-karsiti-kadin

 

Kadınlar, antik çağlardan beri güzel olmak, güzel kalmak için uğraşıyorlar. Ancak zaman acımasız, içiniz ne kadar genç kalsa da, vücudunuz zamana karşı direnemiyor. Estetik ameliyatlar hala pek çok kadın için korkutucu, ayrıca operasyon sonrası doğal görünmeme riski de yüksek. O halde yapmanız gereken mucize kremlerden biraz yardım almak.

Ancak yaşlanma karşıtı krem kullanırken de içeriğinin ne olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Genç kalmak uğruna içeriği doğal olmayan ürünler kullanırsanız, istenmeyen sonuçlarla karşılaşmanız muhtemel. Sizi şimdi içeriği tamamen doğal, mucize bir ürünle tanıştırmak istiyoruz; Yves Rocher’in yaşlanma karşıtı ürünü Serum Vegetal.

Biraz Yves Rocher’den bahsetmek gerekirse; firma, 1959 yılında, Fransa’nın Bretagne bölgesinde kimyager Yves Rocher tarafından kurulmuş. O zamandan beri de 55 hektarlık organik tarım sahasında tüm ürünlerinin baz maddeleri olan bitkileri kendileri üreterek ürünlerini hazırlıyor. Ürettiği 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50 den fazla ürünü dünya çapında patentli, ayrıca ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor, ambalajlarında ise geri dönüşümlü ürünler kullanıyor. 2010 yılından beri Türkiye pazarında olan firma, bugün hemen hemen her ilde açtığı 128 mağazası ile Türk kadınlarını gerçek doğal ürünlerle tanıştırıyor.

yaslanma-karsiti-krem

Üretim yaparken doğallığa ve çevreye bu kadar duyarlı olan firmanın yaşlanma karşıtı ürünü olan “Serum Vegetal” ise üretim şekli itibariyle yine patentli ürünlerden bir tanesi. Serum Vegetal üretilirken doğal özümseme teknolojisi ile üretiliyor. Bu ne demek? Üretim yapılırken, içeriğindeki bitkisel aktiflerin doğal yapılarının ve zenginliklerinin korunduğu ve böylece cildin bu aktifleri kolayca tanıyarak özümsediği, dolayısıyla cilde vereceği olumlu etkinin çok daha artması demek.

Bu bitkisel aktifler ise “yaşam bitkisinden” elde ediliyor. Yaşam bitkisi farklı iklim ve coğrafyalarda hayatta kalabilen mucizevi bir bitki. Doğal özümseme teknolojisi ile yaşam bitkisinden elde edilen bu aktifler, cildin yenilenme fonksiyonlarını yöneten “mTOR” proteinlerinin üretimini %32, cilde dolgunluk kazandıran “hyalüronik” asit salgısını %93, sıkılık kazandıran kolajen salgısını ise %64 arttırıyor.

Serum Vegetal, Yves Rocher mağazalarında ve internet sitesinde serum ve krem olarak satışa sunulmuş durumda.

Kendinize harika bir yeni yıl hediyesi vermeye ne dersiniz?

guzellik banner