California Cevizi
California Cevizi

Yardım Al Lütfen

Ah benim canım kardeşim, neden hayatını böyle savurmayı seçiyorsun? Bu yaşta bunca sorumluluk almak kolay mı? Neyse şimdi bugüne kadar olan oldu, artık bundan sonrasına bakacağız.


Mektubundan anladığım kadarıyla şu anda ciddi bir depresyon geçiriyorsun. Bu yüzden sana tavsiyem ve lütfen bu sefer sözümü dinle, eşinle konuş ve bir doktordan yardım al. Şu anda ihtiyacın olan şey bu!


Kimsenin sana uzaktan yardım edebilmesi şu anda mümkün değil. O yüzden bir psikologdan veya psikiyatristen yardım alman gerekiyor, kendi başına çözebileceğin kısmı geçmişsin. Bu noktada bebeğin ve kendin için akıllıca düşünmeli ve mutlaka profesyonel yardım almalısın.


Sevgilerimle


Candan Ünal


Yüksek Topuklar Aşk & İlişkiler Editörü


candan.unal@yuksektopuklar.net


Twitter: @candanunal


Facebook: www.facebook.com/candanunalaskveiliskilerokur mektubu


Merhaba Candan Abla, ben daha önce size yazmıştım. Fransa’da kaldığımı ve esim ve kayınvalidemle büyük  problemlerimin olduğunu ve su anda hamile olduğumu, evliliğinden emin misin diye bir cevap vermiştiniz. ……………………………………………………………………………………….

1 Yorum

  1. Merhaba size birşey danışmak istiyorum. Ben sevgilimden 2 ay önce ayrıldım . Ben ayrıldım o değil . Beni çok yıprattı , yani evet seviyordum oda beni seviyordu ama bitti 8 ay sürdü ilişkimiz. Bu 2 içinde birçok kez kavga ettik bana mesajlar attı mesela nasılsın dedi tabi bende umutlandım . Hani bir şans istiyecek felan sandım . Ben ondan şans istedim o vermedi . Birdaha birleşip ayrılırsak ben intihar felan ederim dedi . Ona beni hala seviyormusun dedim evet dedi . Ondan intikam almak istiyorum. Yani geri döndürmek istiyorum. Nasıl geri döndürebilirim . Yani tavsiye verin lütfen ….

Yorum Yapın

vestel