Evdeki malzemelerle yağ yakıcı yoğurt kürü yapabilirsiniz. Lezzetli ve doğal yağ yakıcı kür sayesinde, sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Göbek ve basen gibi bölgelerde yağ yakmaya yardımcı olur. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Bir beslenme uzmanı olarak, doğallığın bizler için şifalı ve faydalı olduğuna inanıyorum. Kilo vermek, form korumak gibi konularda doğal besinlerden faydalanıyor ve sizlere tavsiye ediyorum.

Yağ yakıcı yoğurt kürü tarifi nasıl yapılır?

Hazırlaması son derece kolay zayıflama tariflerinden biridir. Birer gün arayla yapıp afiyetle, şifa niyetine yiyebilirsiniz. Zamanlama olarak, ikindi vakti ara öğünü veya gece uyumadan üç saat öncesi uygundur.

Malzemeler,

  • 4 yemek kaşığı yoğurt
  • 4 dal maydanoz
  • 4 dal dereotu
  • 1 limonun suyu

Hazırlanışı,

  1. Maydanoz ve dereotunu yıkayıp doğrayın.
  2. Kasede yoğurt, limon suyu, doğranmış maydanoz ve dereotunu karıştırın.
  3. Yağ yakıcı yoğurt kürü hazır, ellerinize sağlık. Hemen yiyebilirsiniz.

Kullanımı,

Az evvel dediğim gibi, yağ yakıcı yoğurt kürünü ikindi vakti ara öğününde veya gece uyumadan üç saat önce yiyebilirsiniz. Kilo vermek ve sonuç almak için düzenli kullanım çok önemlidir, bir iki kez yapıp olmadı deyip bırakmayın; kararlı bir şekilde uygulamaya devam edin.

Güçlü bir ödem söktürücü ve yağ yakıcı olduğu için birer gün arayla kullanmanızı tavsiye ediyorum. Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri gibi…

Yağ yakıcı yoğurt kürü hakkında önemli bilgi:

En iyi sonucu almak için günde mutlaka 2 litre su için. Bu sayede yakılan yağlar idrar, solunum ve ter yoluyla vücuttan atılır.

Maydanoz, anne sütünü azalttığı için maalesef bu tarif emziren anneler için uygun değildir. Ancak, üzülmeyin! Emziren anneler için doğal zayıflama tariflerim var. Okumak için buraya tıklayın!

Aslında söylememe gerek yok ama yine de eksik kalmasın: Tabii ki bu zayıflama tarifiyle birlikte iyi beslenmeye devam etmelisiniz. Her gün şeker, hamur, paketli gıda, gazlı içecek, alkol tüketirseniz; kilo veremezsiniz.

Yağ yakıcı yoğurt kürü tarifi hakkında bilgileri öğrendiniz. Umarım, sizler için yararlı olmuştur.