dogal-yag-yakici-cay

Tamamen doğal malzemelerle hazırlanan yağ yakıcı çay tarifini, istediğiniz kiloya inene kadar içmenizi öneriyoruz. Emziren anneler için de uygun olan yağ yakıcı çay tarifi Yüksek Topuklar’da!

Başlamadan önemle belirtelim: çay içinde kullanılan tüm malzemelerin yağ yakıcı etkisi yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Yağ yakıcı çay için gereken tüm malzemeleri aktardan alabilirsiniz.

Malzemeler,

1 litre sıcak su

1 tatlı kaşığı beyaz çay

1 tatlı kaşığı oolong çayı

1 tatlı kaşığı kuru nane

1 tatlı kaşığı karanfil

1 adet limon

1 adet çubuk tarçın

Hazırlanışı,

Çayımızı geceden hazırlıyoruz; bu sayede bitki özleri suya iyice geçiyor ve daha fazla fayda görüyoruz. Kaynadıktan sonra biraz beklemiş suyu sürahiye alın; içerisine dilimlediğiniz limon, beyaz çay, oolong çayı, kuru nane, karanfil, çubuk tarçın ekleyin. Sürahinin ağzını kapatıp sabaha kadar bekletin.

Yağ yakıcı çay nasıl kullanılır?

Sabaha kadar bekleyen yağ yakıcı çayı süzüp temiz bir sürahiye veya şişeye alın. Eğer öğrenciyseniz veya çalışıyorsanız; bir şişe veya mataraya koyup yanınızda götürebilirsiniz.

Çayı isterseniz biraz ısıtarak isterseniz soğuk olarak gün içerisinde bardak bardak içip bitirin. Yemeklerden önce veya sonra içebilirsiniz; fark etmez.

Hızlı ve kalıcı zayıflamak için bu çaya ek olarak yağ yakıcı yiyeceklerle beslenmenizi öneriyoruz. Buraya tıklayıp yağ yakıcı yiyecekleri öğrenebilirsiniz.