dogal-yag-yakici-cay

Tamamen doğal malzemelerle hazırlanan yağ yakıcı çay tarifini, istediğiniz kiloya inene kadar içmenizi öneriyoruz. Emziren anneler için de uygun olan yağ yakıcı çay tarifi Yüksek Topuklar’da!

Başlamadan önemle belirtelim: çay içinde kullanılan tüm malzemelerin yağ yakıcı etkisi yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Yağ yakıcı çay için gereken tüm malzemeleri aktardan alabilirsiniz.

Malzemeler,

1 litre sıcak su

1 tatlı kaşığı beyaz çay

1 tatlı kaşığı oolong çayı

1 tatlı kaşığı kuru nane

1 tatlı kaşığı karanfil

1 adet limon

1 adet çubuk tarçın

Hazırlanışı,

Çayımızı geceden hazırlıyoruz; bu sayede bitki özleri suya iyice geçiyor ve daha fazla fayda görüyoruz. Kaynadıktan sonra biraz beklemiş suyu sürahiye alın; içerisine dilimlediğiniz limon, beyaz çay, oolong çayı, kuru nane, karanfil, çubuk tarçın ekleyin. Sürahinin ağzını kapatıp sabaha kadar bekletin.

[wp_ad_camp_2]

Yağ yakıcı çay nasıl kullanılır?

Sabaha kadar bekleyen yağ yakıcı çayı süzüp temiz bir sürahiye veya şişeye alın. Eğer öğrenciyseniz veya çalışıyorsanız; bir şişe veya mataraya koyup yanınızda götürebilirsiniz.

Çayı isterseniz biraz ısıtarak isterseniz soğuk olarak gün içerisinde bardak bardak içip bitirin. Yemeklerden önce veya sonra içebilirsiniz; fark etmez.

Hızlı ve kalıcı zayıflamak için bu çaya ek olarak yağ yakıcı yiyeceklerle beslenmenizi öneriyoruz. Buraya tıklayıp yağ yakıcı yiyecekleri öğrenebilirsiniz.