yag-yakma-diyeti

Göbek ve basendeki yağları eritmek, fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsunuz, değil mi? En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak size, yağ yakıcı detoks suyu tarifini sunuyoruz. Bu tamamen doğal ve kolay tarifle kilo verecek, istediğiniz elbiseleri rahatça giyebileceksiniz.

Detoks suyunu, istediğiniz kiloya inene kadar her gün yapmalısınız. Her yaş grubundan insana uygundur, kilo vermek isteyen herkes detoks suyunu yapabilir. Emziren anneler de bu mucizevi yağ yakıcı detoks suyundan faydalanabilir.

Tarifte verilen malzemeleri değiştirmeyiniz, tam verilen ölçüde ve anlatıldığı gibi yapınız. Evinizde olmayan malzemeleri pazar veya marketlerden temin edebilirsiniz.

Malzemeler,

  • 1 litre oda sıcaklığında su
  • 1 orta boy salatalık
  • 1 orta boy portakal
  • Yarım orta boy greyfurt

Hazırlanışı,

Bir litre suyun içerisine fotoğrafta gördüğünüz gibi dilimlenmiş portakal, greyfurt ve salatalığı ekleyin. Kapağını kapatın. En az 5 saat bekletin. Sürenin sonunda besinler, özlerini suya bırakacak ve yağ yakmak için doğal bir içeceğe dönüşecektir.

yag-yakici-detoks-suyu-1

Önemli bilgiler,

Yağ yakıcı detoks suyunu yemeklerden önce ve sonra mutlaka içmelisiniz.

Günlük en az 25 dakika yürüyüş, yüzme, koşu veya ip atlama gibi yağ yakıcı sporlar yapmalısınız.

Detoks suyuna ek olarak kesin kilo verdiren diyet yapmak isterseniz, New York Üniversitesi’nde fitness, beslenme ve zihin-beden teknikleri uzmanlık eğitimleri gören Arzu Karabulut’un hazırladığı listeler için TIKLAYIN