Bölgesel yağlanma ve fazla kilo, aynaya her bakışınızda sizi mutsuz ediyor, değil mi? ‘Yüksek Topuklar’ olarak, sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz ve yağ yakıcı çay tarifini paylaşıyoruz.

Günlük sıvı ihtiyacının karşılanmasına yardım eden yağ yakıcı çay içerisindeki yağ yakıcı besinler, kilo vermeye başlamanızı sağlayacak. Bol C vitamini ve doğal tatlandırıcı içeren yağ yakıcı çay sayesinde her tartıldığınızda, baskülde farklı bir rakamla karşılacaksınız; harika değil mi?

Pilates eğitmeni Ebru Şallı, yağ yakıcı çay tarifiyle metabolizmanızı hızlandırıp vücudunuzun daha fazla kalori ve yağ yakmasını yardımcı oluyor. Özellikle kıştan çıkan vücudunuzu yenilemek istiyorsanız; günde 4 defa yağ yakıcı çayı için!

Malzemeler,
2 adet limon
2 adet greyfurt
2 yemek kaşığı bal
4 damla nane yağı
4 bardak su

Hazırlanışı,
Limon ve greyfurtun kabuklarını soymadan dörde bölüp tencereye alın ve üzerine dört bardak suyu ekleyip on dakika kaynatın. Tencereyi ocaktan indirip süzün ve içerisine bal ve nane yağını ekleyip karıştırın. Günde üç defa tok karna bir bardak için.

Not,
Evde nane yağı yoksa, bir yemek kaşığı kuru nane ekleyip kaynatabilirsiniz. İstediğiniz kiloya inene kadar yağ yakıcı çayı yapmaya devam edin. Termosa veya şişeye doldurup okula, işyerine götürebilirsiniz.

Evet, artık süper yağ yakıcı çay tarifini yapıp zayıflayabilirsiniz!

yagyakan