Gratis’in Türk tüketicisi ile buluşturduğu ithal markalar arasında yer alan Wet n Wild, yılbaşına özel olarak hazırladığı 2 ayrı set ile yeni yıl hediyesi arayanları Gratis mağazalarında buluşturacak.

ABD’nin en çok takip edilen ve renk çeşitliliği ile her zevke uygun ürünler sunan markası Wet n Wild, yeni yılda da sevdiklerine ve kendilerine güzel bakmak isteyenleri Gratis mağazalarında bekliyor. Yalnızca Gratis mağazalarında bulunan Wet n Wild’ın yılbaşına özel olarak hazırladığı 2 farklı makyaj setinde göz, dudak ve ten ürünleri yer alıyor.

Wet n Wild Eye-Conic Glam Set

Kusursuz bir göz makyajının olmazsa olmazlarını içeren Wet n Wild Eye-Conic Glam setinde Lash Renegade Maskara, ProLine Felt Tip Eyeliner, Color Icon 4’lü Far Paleti yer alıyor. Lash Renegade Maskara, çoklu fırça yapısı ile her kirpiğe ekstra hacim ve uzunluk katarken, ProLine Felt Tip Eyeliner, yumuşak ve ince keçe ucu ile kolay kullanım sağlıyor.  Color Icon 4’lü Far Paleti’nde ise, gündüz ve geceye uygun renk seçenekleri bulunuyor.

Setin satış fiyatı: 99,90 TL

Wet n Wild Midnight Goddess Set

Uzun süre kalıcılığı ile dikkat çeken Wet n Wild farlarının en özel renklerini taşıyan Color Icon Rose In The Air 10’lu Far Paleti, cilde doğal bir görünüm kazandıran MegaGlo Aydınlatıcı Pudra ve dudakta 8 saate kadar kalıcılık sağlayan Megalast Sandstorm Ruj ürünlerinden oluşan Wet n Wild Midnight Goddess seti, özel makyaj çantası içerisinde Gratis mağazalarında sunuluyor.

Setin satış fiyatı: 99,90 TL