Kişisel bakımına özen gösterenlerin tercih ettiği markalardan biri olan, Watsons, Ramazan Bayramı’nı şeker gibi indirimlerle kutluyor! Hem kendinize hem sevdiklerinize bayram hediyesi olarak da alabileceğiniz Watsons mağazasındaki ürünlerle bayram sevincini ikiye katlayabilirsiniz.

Watsons, Bayram’ı iki büyük kampanya ile kutluyor; 27 Temmuz tarihine kadar devam edecek Büyük Bayram İndirimi’nde Loreal Paris, MaxFactor, Maybelline, Rimmel makyaj ürünlerinde %40; Alix Avien, Deborah makyaj ürünlerinde %30; Loreal Paris, Nivea cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40; Diadermine, Garnier, Neutrogena yüz bakım ürünlerinde %50 indirim bulunuyor. Watson, Büyük Bayram İndirimi’nde güneş ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. Nivea, Garnier, Rimmel, ROC, SebaMed, Hawaiian Tropic, Solait, ArkoNem güneş ürünlerinde %40 indirim avantajı var. 50 TL ve üzeri alışverişler ise Miine bavullarda özel indirim sağlıyor.

Watsons

Saç bakımına özen gösterenlerin vazgeçilmezleri Aussie, Toni&Guy, Keratinology, John Frieda ürünlerinde ise %25 indirim uygulanıyor. Ayrıca bir çok parfüm markasında da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Bayram İndirimi’nde yer alıyor.

WATSONS CARD Bayram’da da kazandırmaya devam ediyor!

27 Temmuz’a kadar Watsons Card’a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 1.000 Puan hediye Watsons mağazalarında sizi bekliyor. Büyük Bayram İndirimi’ni ve fırsatları kaçırmamak için bayram tatili öncesi Watsons’a uğramayı unutmayın. Kampanya detayları ve kampanyada yer alan ürünler için Watsons Mağazaları ve www.watsons.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.