Güzelliğiniz ve kişisel bakımınız için aradığınız herşeyi bulabileceğiniz Watsons, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü size ve sevdiklerinize özel indirimlerle kutluyor…

Watsons Mağazaları’nda 6 Mart’ta başlayan ve 9 Mart’a kadar devam edecek olan Kadınlar Günü Kampanyası boyunca; Loreal, Max Factor, Maybelline, Rimmel, Alix Avien ve Deborah markalı makyaj ürünlerinde %40 indirim; Loreal, Nivea, Diadermine, Garnier, Neutrogena markalı cilt bakım ürünlerinde %50 indirim var.

watsons-3

Ayrıca Aussie, Toni&Guy, Keratinology ve John Frieda markalı saç bakım ürünlerinde %25 indirim, seçili bayan parfümlerinde ise %40 indirim 9 Mart’a kadar tüm Watsons mağazalarında!

Watsons’ta her zaman daha fazlası var.

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4000’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.
Watsons Türkiye, 40 şehirde yer alan mağazaları ile Türkiye’nin lider güzellik ve bakım ürünleri zinciridir. 1000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.