yaza-merhaba-kapak
Soldan sağa: Gülşah, Arzu ve Bahar 🙂

Şehirli üç kız kendi aramızda konuşuyorduk: Hep çalışıyoruz, hayata yetişmek için koşturuyoruz. Ama arada bir dinlenip eğlenmek bizim de hakkımız, öyle değil mi? Tam bu sırada W Hotel İstanbul’dan yaza merhaba parti daveti geldi, Cuma akşamını planladık ve çok eğlendik!

W Hotel Istanbul ve Havaianas işbirliğiyle düzenlenen partide DJ performansı ve Brezilyalı dansçılar geceye renk kattı. Bize çıkmadı ama etkinlikte davetlilerin bir kısmı yapılan çekiliş ile uluslararası W otellerinde konaklama şansı da kazandı =)

Önümüzdeki plaj sezonu için hem kendimize hem sevgilimize Havaianas terlik hediyesi bizi çok mutlu etti.

Havaianas’ın geceye özel çeşitli sürprizler hazırladığı etkinlikte, davetliler mixology kokteyllerinin yanı sıra, Türkiye’de ilk olan ve çeşitli tropik aromalardan yapılan hookahlar’ın da tadına baktılar.

yaza-merhaba-3

Kapıdan içeriye girdikleri andan itibaren çok farklı duygular yaşatan W Hotel Istanbul, W Secret Garden’ı Brezilyalı ünlü flip flop markası Havaianas’in işbirliği ile gerçekleşen muhteşem bir partiyle açtı.

Tüm stresinizi atabileceğiniz, birbirinden lezzetli yemekler ve renkli kokteyllerin tadını çıkarabileceğiniz W Secret Garden, yazın büyüsünü yaşamanız için sizleri de bekliyor.

Bu harika parti için W Hotel Istanbul, Havaianas ve mükemmel karşılamaları için Idea PR ekibine teşekkür ederiz!

icerik-banner-3