Hayvanlar üzerinde test yapmayan, doğaya duyarlı Isana markası cilt bakımı için yepyeni bir seri hazırladı! Kuruyan, pul pul dökülen cilt için yoğun nemlendirici etkisi sunuyor.

Hyaluronik asit, Pullulan ve Alginat’tan elde edilen nem kompleksi sayesinde cildi yoğun olarak besleyen Isana Hydro Booster serisi, Pro-Vitamin B5, Shea, Aloe Vera, E Vitamini, Aynısefa çiçeği özleri içeren ürünleriyle uzun süreli olarak cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur.

Yabani kuşburnu, Asya’dan gelen Su taşı, Aynısefa çiçeği ve Maya Proteini içerikli özel etken kompleksi ile güçlenen ve sürüldüğü anda etkisini gösteren Göz Çevresi Roll-on’u, ciltle ph bakımından uyumlu, düzenli kullanımda mucizevi etkileri ortaya çıkan ve etkisi 24 saat süren 24h Jel Cilt Bakım Kremi ile Isana, cildin yeni savaşçısı olmaya aday.

Kuru ciltleri ginkgo ile canlandıran, E Vitamini ile UV ışınlarından koruyan “yağ bazlı formüle edilmiş kapsüller”, cilt temizlendikten sonra uygulanıyor ve masaj yaparak yedirildiğinde verdiği ışıltı kısa zamanda tüm yüze yayılıyor.

Hyaluronik asit ve Pro-vitamin B5 içeren “su bazlı bakım ampulleri” ise karma ve yağlı ciltler için öneriliyor. Kapsül ve ampul bakımının rutin yüz bakımına ek olarak haftada bir ya da 7 günlük kürler halinde kullanılması gerekiyor.