İstenmeyen tüylere pürüzsüz çözüm!

adriana-lima

Yaz geldiğinde elbiselerimizi rahatça giyebilmek için bacaklarımızın istenmeyen tüylerden arınmış ve pürüzsüz olmasına dikkat ediyoruz. Kozmetik dünyası bizim için çalışıyor ve ikisi bir arada muhteşem ürünler üretiyor; Veet, yepyeni Veet Naturals onlardan biri!

Cildimizin doğal, sağlıklı, pürüzsüz görünmesi için birçok farklı ürün seçeneğimiz olduğunu biliyoruz. Uzun sureli güzellik sağlayan, pratik ve aynı zamanda doğal içerikli bir çözüm aradığımızda ise Veet, biz kadınların imdadına yetişiyor.

Veet, yepyeni Veet Naturals Güzellik Serisi ile istenmeyen tüylerden kurtulmamızı sağlarken içerdiği doğal üzüm çekirdeği, shea ve argan yağları sayesinde cildimize nemlendirici bakım da yapıyor. Böylece tüy alma seansımız artık cildimizi kurutmuyor, yıpratmıyor.

Tüyleri kökten almak için doğal Veet Naturals Sir Ağda Bandı en ideal çözüm! Pratik kullanımı ile en kısa tüyleri bile kökünden alırken tam 28 güne kadar pürüzsüzlük sağlıyor. Dahası düzenli kullanım sonucu tüyleri azaltarak etkili bir sonuç sağlıyor. Parlak cildi ve pürüzsüz bacaklarıyla baş döndüren Adriana Lima da güzellik sırları arasında Veet Naturals Serisi’ni gösteriyor.

veet-agdaDünyanın 1 numaralı tüy dökücü ve ağda markası Veet; Türk kadınının da güzellik rutininin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor. Her 10 Türk kadınından 9’u Veet’I öneriyor!

sayac-veet

Yorum Yapın

vestel