denizde-kadin

Vaseline, yaz aylarında her daim ferah bir his için acil yardım uzmanı Nemlendirici Sprey Krem’ i plaj çantalarınıza taşıyor! Vaseline ile güneş ve denizden sonra Aloe ferahlığının tadını çıkarmaya hazır mısınız?

Yaz aylarında güneşin etkisi ile cildiniz her zamankinden daha fazla kurur. Tatil sezonunda ise güneşin kurutucu etkisi tuzlu su ile birleşerek cildimizin kuruma oranını maksimum seviyeye taşır. Bir yandan ferahlamak, diğer bir yandan ise cildimizi nemlendirmek için artık çok pratik bir yol var; Vaseline Nemlendirici Sprey Krem Aloe Ferahlığı ile tanışma zamanı!

vaseline-1Vaseline Nemlendirici Sprey Krem’ in mucizesi ise, cildinizde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaması ve vücudunuza sıktığınız andan itibaren saniyeler içerisinde emilmesi…

Plaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yerini alacak olan Vaseline Nemlendirici Sprey Krem Aloe Ferahlığı ile taze ve ferah bir yaza hazır olun!

Vazelin Nemlendirici Sprey Krem’ in kolay kullanımı sayesinde zamandan kazanacak, gözünüzde büyüttüğünüz ‘kremlenme’ ritüelinin en pratik halini deneyimleyeceksiniz!Tavsiye edilen satış fiyatı:

Vaseline Nemlendirici Sprey Krem 190 g: 24,90 TL