vakko-koleksiyon-17

Dünyaca ünlü tasarımcıların en özel koleksiyonlarını Vakko çatısı altında bir araya getiren Vakko Couture, kış sezonunu parlak, metalik renk ve işlemeler, keskin hatlı omuz ve derin V yaka detayları içeren göz alıcı tasarımlarla karşılıyor.

Kırmızı, parlak ve gösterişli lurex ve metal detaylar bu sezonun cesur detayları olarak öne çıkıyor. Shakespeare’dan ilham alan fırfırlar ve yüksek yakalar ise romantik ve minimal bir görünüm sunuyor.

vakko-koleksiyon16

vakko-koleksiyon15

Vakko Couture 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, dünyaca ünlü markaların en özel tasarımları ve Vakko Couture imzalı iddialı seçenekleri ile Vakko Kadını’nı güçlü bir kış sezonuna hazırlıyor.

vakko-koleksiyon14

vakko-koleksiyon13

vakko-koleksiyon12

vakko-koleksiyon10

Parlak ve göz alıcı metalik renkler ve işlemelerin ön planda olduğu koleksiyonda iddialı tasarımlar dikkat çekiyor. Yeni sezonda podyumlarda sık sık görmeye alıştığımız parlak ve göz alıcı metalik renkler ve işlemeler Badgley Mischka ve Temperley London tasarımlarına yansıyor.

vakko-koleksiyon11

vakko-koleksiyon9

vakko-koleksiyon8

vakko-koleksiyon7

Derin V yakalar ve gösterişli, keskin hatlı omuz dekolteleri sezonun en dikkat çekici görünümleri arasında yer alıyor. Tüy detayların ön planda tutulduğu tasarımlar, elegan ve zarif bir silüet oluşturuyor.

vakko-koleksiyon6 vakko-koleksiyon5 vakko-koleksiyon4 vakko-koleksiyon3 vakko-koleksiyon1 vakko-koleksiyon2 vakko-koleksiyon0