Vakko Suadiye’nin bahçesinde bu yılbaşı öncesinde özel olarak kurulan Vakko Buz Paten Pisti’yle yılbaşı heyecanını daha keyifli bir hale getiriyor. Her yıl Aralık ayında Bağdat Caddesi’nin sembol noktalarından biri olarak öne çıkan Vakko Suadiye Mağazası, 2015’i yılbaşına özel olarak hazırlanan bir buz pistiyle karşılıyor ve 2014’ün son günlerini unutulmaz kılıyor.

Vakko Buz Pateni Pisti’nin Vakko’dan yılbaşı coşkusunu  hissetmek isteyen herkese bir armağan olduğunu belirten Cem Hakko, “Yılbaşı dönemi, Vakko için her zaman çok özel oldu. Beyoğlu’ndaki ilk süslemelerden bu yana Yılbaşı döneminde her zaman mağazalarımızın atmosferi bambaşka bir heyecan ve keyfe dönüştü. Bu yıl da herkesin yeni yıl coşkusunu yaşayacağı çok özel bir atmosfer hazırladık . Gelenekselleşecek olan Vakko Buz Pisti, yılbaşı heyecanını, atmosferini ve güzel duygularını yansıtacak keyifli bir etkinlik olacak.” dedi.

vakko-buz-2

Vakko, Suadiye Mağazası’nda 1 Aralık 2014 – 1 Ocak 2015 tarihleri arasında  yılbaşı filmlerinin unutulmaz karelerini gerçeğe taşıyacak bir ortam başlatarak bir kez daha bir ilke imza atacak.

Vakko Buz Pateni Pisti’nde bir ay boyunca ışık enstelasyonlarının yanı sıra figüristlerin şovlarıyla renklenecek özel etkinlikler de düzenlenecek. Yılın en büyük sürprizi  Vakko Buz Pateni Pisti, yılbaşı döneminin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen herkesi bekliyor.

Vakko Buz Pateni Pisti, her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında sizi bekliyor!