Uzak mesafe ilişkisi

uzak-mesafe-asklariii

Kurallar

 

Kuralları her iki tarafın da kabul etmesi ve bu ilişkiye saygı duyması gerekir. İlk adım bu ilişkinin zor olacağını kabul etmektir.

 

Sık iletişim

 

İlişkiyi sürdürmeyi sağlayan en önemli etken, iletişimi güçlü tutmaktır. Mümkün olduğunca sık görüşmenin yolunu bulmalısınız. Bugünün dünyasında, internet ve cep telefonu iletişim dünyanın her köşesinde bulunabilir. Bu nedenle, uzun mesafeli aramalara çok para harcamak zorunda kalmadan de SMS mesajlaşma gibi sohbet e-posta, anında online gibi temel internet iletişim araçlarını kullanarak irtibatta kalmak mümkündür.

1 Yorum

  1. sevgilim türkiyenin diğer ucunda olmasına rağmen ilişkimzi 4 senedir sürdürüyoruz. iletişimimiz iyi her an haberleşiyoruz. ama eskisi kadar kamera kullanmamaya başladık. ve konuşurken sürekli diğer kızlardan bahsetmesi ve daha iyi olmam gerektiğini söylemesi beni incitiyo. daha önce bu kadar değildi. ben mi yanlış bişy yapıp ilgi vermiyorum ya da o mu daha fazlasını istiyor anlamıyorum ve ben ne yapmam gerektiğini blmiyorum yanımdayken herşey daha kolay ama bu mesafeyle telefon yada kmerada ona nasıl zevk verebilirim bilmiyorum. :((

Yorum Yapın

vestel