Kapatıcı önerileri ile makyajınızı kusursuz hale getirebilirsiniz. Makyajın en önemli adımlarından olan kapatıcılar, dudak çizgimizi yeniden şekillendirir, göz altı morluklarını ortadan kaldırır, burun deliklerinin çevresindeki kızarıklığı giderir, göz kapaklarına uygulandığında farın kalıcı olmasını sağlar.

Yorgun görünümü, göz altı morluklarını en iyi şekilde gizleyen, aydınlık ve sağlıklı bir görünüm veren uygun fiyatlı kapatıcıları sizler için derledik. İşte uygun fiyatlı 10 kapatıcı…

Note BB Concealer

Hafif yapısı sayesinde, kolayca dağılıyor, göz çevresinde ağırlık hissi yaratmıyor. Çizgilere dolmadan gün boyu canlı bir görünüm sağlıyor.

Revolution Conceal & Define

Ciltteki lekeleri kapatan ve renk eşitsizliklerini gideren hafif ama etkili bir kapatıcı.

Rimmel London Match Perfection Concealer

Bu kapatıcı göz çevresini aydınlatarak yorgun görünümü ortadan kaldırıyor. Bu özelliğiyle en başarılı kapatıcıların arasında!

L’Oréal Paris Infallible Pro Glow Concealer

16 saate kadar kalıcı olan kapatıcı hafif formülüyle ve uygulama çok satanlar arasında yer alıyor.

Flormar Perfect Coverage Concealer

Yumuşak yapısı sayesinde kolayca uygulanıyor. Ayrıca, teninize kısa sürede uyum sağlıyor.

Nyx Gotcha Covered Concealer

İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı sayesinde, kuru ciltlerin tercih edebileceği harika bir seçenek.

CoverGirl Outlast All Day Concealer

Kadifemsi formülü sayesinde kolayca dağıtılıyor. Özellikle yağlı ciltler için uygun olan bu kapatıcı cildinizdeyken sizi rahatsız etmeyecek.

Maybelline Fit Me Concealer

Maybelline concealer hem tam kapatıcılık sağlıyor hem de cildi nemlendiriyor! Fiyatıyla da favoriler arasında yerini almayı başarıyor.

Physicians Formula #InstaReady Concealer

Bu ürün, lekeleri ve sivilce izlerini tamamen kapatarak, kusursuz bir görünüm sağlıyor. Yanında hediye edilen süngeriyle kolayca uygulayabilirsiniz!

L’Oreal Paris True Match Concealer

İçeriğindeki kafein sayesinde; yorgun göz altlarını canlandırıyor. Ciltle çok kolay uyum sağladığı için de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.