unlulerin-megan-fox

Ünlülerin yatak odası itiraflarını duymaya hazır mısınız? Genellikle özgür ve ilginç yaşam tarzlarıyla dikkat çeken ünlüler yatak odasındaki sırları paylaşmaktan çekinmiyorlar. Angelina Jolie’den Megan Fox’a gizli sırların kapısın aralayın!

Arabada sevişmeyi seviyor

Farklı ve eğlenceli bir seks hayatı olduğunu vurgulayan Scarlett Johanson, arabada seks yaptığını şu sözlerle açıklıyor: “Arabada seks yapmayı seviyorum. Gerçekten çılgın ve değişik bir şey yapmak isteseydim arka koltuğu seçerdim.”

Vahşi ve çılgın olmayı istiyor

Eğlenceli bir seks hayatı olduğunu söyleyen Heidi Klum yatakta sıradanlık istemediğini şu sözlerle belli ediyor: “Bazı insanlar yatakta daha deneyimli, bazıları ise daha sıkıcı. Vahşi ve çılgınsa insan bunu açığa çıkarmalı. Bazen renk katmak için çaba sarf etmek, normal kabul edilenin dışında bir şeyler yapmak iyidir.”

Hamileyken sevişmeyi seviyor

Hamilelik döneminde sevişmeyi çok sevdiğini anlatan Jessica Simpson, bakın sözlerine nasıl devam ediyor: “Durdurulamaz vaziyetteydim. Büyük orgazmlar, sanki şimdiye kadar ki en büyük orgazmları yaşadım.”

Düşünce gücüyle orgazm oluyor

Farklı tarzıyla dikkat çeken Lady Gaga, seks yapmayı çok sevdiğini söylüyor ve ekliyor: “Seks benim için vazgeçilmezler arasında. Hislerim çok kuvvetli olduğu için düşünce gücüyle Kadınlarda orgazm ulaşabiliyorum.”

Hamilelikte daha çok zevk alıyor

Angelina Jolie, hamilelikte cinsellik hayatını şu sözlerle açıklıyor: “İnsanların, hamileliğin seks hayatı için kötü olduğunu söylediklerini duymuştum. Hayır, tam tersi olduğunu düşünüyorum. Bu, seks hayatı için harika. Sizi daha yaratıcı olmaya zorluyor. Toparlak ve içi dolu bir kadın olarak çok eğleniyorsunuz.”

14 yaşında ilk deneyim oldu

Kim Kardashian, bekaretini kaybettiğinde henüz çok genç olduğunu açıklıyor: “Küçüktüm. İlk erkek arkadaşımla dört yıllık bir ilişkim vardı. Ben 14 yaşındaydım, 14 ya da 15 civarı; tam hatırlamıyorum.”

Yeşil ışık yakıyor

Megan Fox, lezbiyen olmadığını ama Olivia Wilde’a çok büyük bir tutku duyduğunu şu sözlerle açıklıyor: “Ben lezbiyen değilim. Sadece tüm insanların her iki cins tarafından da çekici bulunacak özellikte doğduklarını zannediyorum. Yani kendimi bir kadınla ilişkim varken düşünebiliyorum. Olivia Wilde çok seksi ve büyüleyici. Son zamanlarda Jenna Jameson’a da takık haldeyim.”