Yıllar boyunca akneleri ile başı dertte olan Cameron Diaz, yüzündeki ufak tefek izleri makyaj yardımı ile kapatıyor. Ama cildinin temizliğine çok dikkat eden yıldızın temel bakım ürünü süt tozu. Süt tozunu biraz ıslatıp yüzüne masaj yapan Diaz’ın böylece cildi her zaman yumuşak ve taze kalıyor.

Pop yıldızı Christina Aguilera, doğal bronzluğun ve dinlenmiş cildin yolunun çiğ patates uygulamasından geçtiğine inanıyor. Her gün çiğ patates dilimlerini cildine uygulayan sanatçı, bunun sivilcelere iyi geldiğini ve cildinin parlak bir bronzluk kazandığını söylüyor.

Gözlerinin etrafındaki morluk ve mimiklerin neden olduğu kırışıklıklardan dert yananlara Sarah Jessica Parker’dan bir tavsiye var. Hollywood yıldızı, göz çevresine kuşburnu yağı ile masaj yapıyor ve günde en az 4-5 bardak kuşburnu çayı içmeyi de ihmal etmiyor.

Hollywood yıldızı Sandra Bullock’un en büyük sırrı elma! Her gün mutlaka en az iki elma yiyen Bullock, meyvenin hem bağırsakları çalıştırmasından hem de cildi güzelleştirmesinden oldukça memnun. Üstelik aktris, aynı zamanda elmaların kabuklarını da yüzüne yerleştiriyor.

Fiziği ile podyumların en çok ses getiren mankenlerinden biri olan Naomi Campell, güzelliğini süt ve kahveye borçlu. 41 yaşındaki olan ve formundan hala bir şey kaybetmeyen Campell, ılık süt banyosundan da asla vazgeçmiyor. Ünlü manken, vücudunda selülite meyilli olduğunu düşündüğü yerlerini kahve ile ovuyor. Ve Campbell, bu bölgeleri üzerine kahve serpiştirerek folye kağıtları ile de sarıyor.

Dünyaca ünlü top model Crawford’ın kırışıklığa karşı çözümü çok doğal bir yoldan geçiyor. Model, fotoğraf çekimlerinden bir önceki gece gözlerindeki şişin inmesi için o bölgeye mutlaka çiğ patates dilimleri yerleştiriyor.