Kadınlar da futbol sever, özellikle dünyanın en iyi sporcuları sahadaysa! Biz, “Yüksek Topuklar” ekibi olarak, Cumartesi gecesi UEFA Şampiyonlar Ligi maçını PepsiCo özel davetiyle izledik ve gerçekten çok büyük keyif aldık.

UEFA Şampiyonlar Ligi sponsoru olan Pepsi #MaçaHazırMısın sloganıyla düzenlediği davette spor ve eğlence dünyasını bir araya getirdi. UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı izleme gecesi üç büyüklerin efsane kaptanları Beşiktaşlı Şifo Mehmet, Fenerbahçeli Oğuz Çetin ve Galatasaraylı Bülent Korkmaz’ın katılımıyla ve Burcu Esmersoy’un moderatörlüğüyle gerçekleşti Serenay Aktaş, İsmail Filiz ve Ezgi Avcı gibi ünlü isimler davette bir araya geldi.

PepsiCo, dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Ligi sponsorluğunu Pepsi ile #MaçaHazırMısın sloganıyla düzenlediği davet ile kutladı. Burcu Esmersoy‘un moderatörlüğünde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın efsanevi futbolcuları Şifo Mehmet, Oğuz Çetin ve Bülent Korkmaz’ın katılımıyla renklenen davette spor ve cemiyet hayatının ünlü isimleri Real Madrid’in kazandığı dünyanın en büyük spor etkinliklerinden UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı heyecanını birlikte yaşadı.

Pepsi’nin müzik ve eğlence alanlarındaki eşsiz deneyimini UEFA Şampiyonlar Ligi final maçına taşıyarak gerçekleştirdiği UEFA Şampiyonlar Ligi final maçında Black Eyed Peas’in açılış şovu davetlilerden tam not aldı. PepsiCo Gazlı İçecekler & Meyve Suyu Kıdemli Pazarlama Müdürü Aslı Önder, dünyanın en önemli spor etkinliğine sponsor olarak futbolu desteklemekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi: “PepsiCo olarak, UEFA Şampiyonlar Ligi sponsoru olarak küresel ölçekte bir işe imza atmaktan ve futbolu desteklemekten gurur duyuyoruz. Tüm futbolseverleri buluşturan yılın en önemli etkinliğiyle futbolseverlerin coşkusunu paylaşmanın ve müziğin gücü ile futbolu buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Pepsi’nin #MaçaHazırMısın sloganıyla düzenlediği etkinlik, Cardiff’te Real Madrid ile Juventus arasında oynanan, 200’den fazla ülkede canlı yayınlanan UEFA Şampiyonlar Ligi final maçının ardından eşsiz DJ performansı ile devam etti.

Dünyanın en çok izlenen spor karşılaşması olan UEFA Şampiyonlar Ligi final maçının öncesinde futbol yaşamına dair anılarını paylaşan Türk futbolunun efsane isimleri Şifo Mehmet, Oğuz Çetin ve Bülent Korkmaz devre arasında ise maç yorum ve değerlendirmeleri ile davetlilere spor ve eğlence dolu bir gece yaşattı. Gecenin sonunda maçın sonucunu doğru tahmin eden genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, Şampiyonlar Ligi bileti kazandı.

PepsiCo Hakkında:

PepsiCo ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki 200’den fazla ülke ve bölgede, tüketicilerimiz tarafından günde bir milyar kez, beğeniyle tüketiliyor. PepsiCo; Frito Lay, Gatorade, Pepsi Cola, Quaker ve Tropicana şirketlerinin sunduğunu yiyecek ve içecek portföyü ile 2016 yılında yaklaşık 63 milyar dolar değerinde net gelir elde etti. PepsiCo’nun geniş yiyecek ve içecek ürün portföyü, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markanın dâhil olduğu yüzlerce yiyecek ve içecek ürününü kapsıyor.

PepsiCo’nun Fayda Gözeten Performans vizyonunun kalbinde, şirketimizin başarısının ayrılmaz bir şekilde sürdürülebilir bir dünya ile bağlantılı olduğuna dair temel inancımız yer alıyor. PepsiCo’nun toplum ve paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratan başarılı bir küresel şirket olarak faaliyet göstermesinin, satışa sunduğumuz ürün portföyümüzü sürekli geliştirmemiz, dünyayı korumak üzere operasyonlarımıza yön veren sorumluluk anlayışımız ve dünya genelinde insanları güçlendirmemiz ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen sitemizi ziyaret edin: www.pepsico.com.tr