İhtiyaçlar doğrultusunda sürekli olarak geliştirilen, geleneksel yemek kültürünü dijital yaşamla birleştiren Thermomix, Vorwerk tarafından Türkiye’ye getirildi. Thermomix’in rehberli pişirme fonksiyonu sayesinde hızlı ve sağlıklı yemek pişirme parmaklarınızın ucunda…

Besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler pişiriyor, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde ise zamanın keyifle değerlendirilmesini sağlıyor. Almanya merkezli Vorwerk Grup tarafından 1971 yılından bu yana geliştirilerek üretilen Thermomix, en yeni versiyonuyla Türkiye pazarına giriş yaptı.

12 mutfak aletinin yaptığı işi aynı anda yapan çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden, doğruyor, karıştırıyor, yoğuruyor ve pişiriyor. Sağlıklı, kolay ve hızlı yemekler hazırlamak için, sadece profesyonel değil, aynı zamanda bireysel kullanıcıların da çok rahatça çalışabileceği, çok yönlü bir alet olan ürün, dijital ekranı sayesinde kullanıcılara yol gösteriyor, yönlendiriyor, karmaşık aletlerin zorluğuna yer bırakmıyor.

Yarım yüzyılı aşkın süredir dünya üzerinde milyonlarca eve giren ürün, mutfaklarda devrim yaratıyor. Tarif çipi, dokunmatik ekran ve rehberli pişirme fonksiyonu gibi yenilikçi teknolojilerle Thermomix, yemek pişirmeyi yeniden tanımlıyor, geleneksel yemek pişirme yöntemlerini teknolojik yaşamla birleştiriyor.

Toplam 12 farklı görevi yerine getirebilen alet, “hepsi bir arada” yapısıyla dikkat çekiyor. Bunlar arasında tartma, öğütme, karıştırma, pişirme, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, emülsiyon, kontrollü ısıtma, doğrama, hamur yoğurma özellikleri mevcut. Bu sayede mutfaktaki temel görevlerin hepsi için ayrı elektrikli alet kullanmaya gerek kalmıyor. Karıştırma kabının içinde yer alan özel tasarlanmış bıçak pişirme sırasında yemeğin otomatik olarak karıştırılması görevini üstleniyor. Hemen üst kısımda, buharda pişirme için Varoma tabağı ve tepsisi bulunuyor. Böylece 3 ayrı yemek aynı anda, üstelik yemek kokuları birbirine karışmadan pişirilebiliyor.

Thermomix’in rehberli pişirme fonksiyonu sayesinde hızlı ve sağlıklı yemek pişirme parmaklarınızın ucunda… Rehberli pişirme özelliği ekrandaki talimatları adım adım izleyerek zahmetsizce mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Tek yapmanız gereken tarifleri takip ederek ihtiyaç duyulan gıdaları karıştırma kabına yerleştirmeniz, bırakın gerisini Thermomix tamamlasın… Basit yapısıyla dikkat çeken ürün, ürünle yapılabilecek 200 yemek tarifi içeren bir kitap ve tarif çipi ile birlikte teslim ediliyor.

Thermomix’i incelemek ve yarattığı mucizeye yakından tanık olmak için Kanyon’da Intema Yaşam mağazasındaki Vorwerk köşesini ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Thermomix satış fiyatı: 4.690 TL