Dünyanın en yüce duygularından anneliği yaşamak için tüp bebekle hamile kalan ünlüler olduğunu biliyor musunuz? Sizlere umut olması için tüp bebekle hamile kalan ünlüleri araştırdık ve uzman görüşü için Prof. Dr. Bülent Tıraş’ın bilgilerine başvurduk.

Hülya Avşar

Bu sıralar kızı Zehra ile reklam filminden görünen Hülya Avşar, tüp bebekle hamile kaldı. Çocuk sahibi olmak için 5 yıldır tedavi gören Hülya Avşar, mutlu sona ulaştı. Avşar bebeğine, bir dizi tedavi yöntemini izleyerek kavuştu.

Hülya Avşar’ın eski hallerini görmek için tıklayınız

Seda Diker

Yazar Seda Diker, defalarca tüp bebek tedavisi görüyor ama tam umudunu kestiği anda hamile kaldığını öğreniyor; bu durumu gerçek bir mucize olarak anlatıyor ve tüp bebek deneyen kadınlara vazgeçmemelerini öneriyor.

Hande Ataizi

Çocuk sahibi olmayı çok isteyen Hande Ataizi, tüp bebek tedavisi görüyordu. Sonunda eşi, Benjamin ile çocukları Leon’u kucaklarına aldılar. Hande Ataizi, şov dünyasından uzaklaşıp yıllardır beklediği bebeğiyle mutlu günler yaşıyor.

hande-ataizi-2015

Beren Saat

Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat’in, çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine başladığı konuşuluyor. Magazin Merkezi programında, Beren Saat’in geçirdiği operasyonun tıp litaratüründe (Oocyte pick-up, OPU) olduğu ifade edildi. Tüp bebek tedavilerinden dolayı, gelen teklifleri geri çevirdiğini de açıkladı.

Beren Saat’in en güzel kıyafetlerini görmek için tıklayınız

Nurgül Yeşilçay

‘Paramparça’ dizisinin sevilen oyuncusu Nurgül Yeşilçay, tüp bebek tedavisiyle hamile kalıp oğlu Nejat’I kucağına aldı. Cem Özer’den boşanan Yeşilçay, bekar anne olmanın tadını çıkarıyor.

Nurgül Yeşilçay’ın zayıflama sırlarını öğrenmek için tıklayınız

Füsun Demirel

En son, ‘Yalan Dünya’ dizisinde beğeniyle izlediğimiz Füsun Demirel, hem tüp bebek tedavisiyle hem de geç yaşta ünlü annelerden biri… Tüp bebek tedavisiyle 50 yaşında anne olan oyuncu Füsun Demirel’in ikizleri 5 yaşına geldi bile.

Demet Akalın

Geçtiğimiz yıllarda kızı Hira’yı kucağına alan Demek Akalın, “Okan ısrar etmeseydi, çocuk sahibi olmayı düşünmüyordum aslında. Tüp bebek denemelerimiz de Okan’ın baskısı ile oldu.“ dedi.

Demet Akalın doğal saç uzatma formülü için tıklayınız

demet-akalin-2015

Yeşim Salkım

‘Aşkın yaşı yoktur’ derler ama Yeşim Salkım 40 yaşında tüp bebek tedavisiyle anne olunca bizlere ‘anneliğin yaşı yoktur’ sözünü kanıtladı. Şimdilerde kendisine çok benzeyen büyük kızı ve küçük bebeğiyle annelik keyfini yaşıyor.

Yeşim Salkım güzellik sırları için için tıklayınız

Esin Maraşlıoğlu

Cem Özer’in eski eşlerinden Esin Maraşlıoğlu, ‘anneliğin yaşı yoktur’ diyerek tüp bebek tedavisiyle 48 yaşında yeniden anne oldu. 29 yaşında bir kızı olan modacı Esin Maraşlıoğlu ise 48 yaşında yeniden doğum yaptı ve bu kez bir oğlu oldu.

Yabancı ünlüler de tüp bebek yaptırdı

Hollywood yıldızlarında da durum farklı değil. Nicole Kidman ise ilk biyolojik bebeğini 40, ikinciyi tam 49 yaşında doğurdu. ABD’li aktrist Cheryl Tiegs de 52 yaşında ikiz bebek sahibi oldu.

Yüksek Topuklar öneriyor:

son-icerik