Bu bitişin arkasında o kadar çok sebep olabilir ki! Adam, işe yaramaz ve karaktersizdir, sen fark etmemişsindir. Biriyle tanışıp aşık olmuştur, sana söyleyememiştir. Evlidir, sana söylememiştir. Ruhsal ve psikolojik sorunları olan bir adam olabilir. İlişkiden sıkılmıştır. Bunlar eski sevgilinle ilgili üretilebilecek komplo teorileridir. Bunun gibi yüzlerce sebep saymak mümkün.

Belki de sorun sendedir. Her dediğini itiraz etmeden kabul etmiş olman, onun kafasında senin kimliğinle ilgili soru işaretleri oluşmasına sebep olmuş olabilir. Gerektiğinden fazla özveride bulunmuşsundur, ilişkinin cazibesi kaybolmuştur. Kafasında sana dair oluşturduğu ön fikirlerle, seni tanıdıktan sonrası arasında çok fark vardır.

Bilemiyorum, binlerce sebep olabilir. Bunun doğrusunu, yaşayan olarak sen bulabilirsin. Ancak işin özü, zaten bitmiş ve kimsenin de geri dönüş için bir çabası yok anladığım kadarıyla. Bu durumda çevir sayfayı ve önüne bak. Üstünde düşünülmeye değer bir ayrılık değil gibi geldi bana. Daha güzel haberlerini almak dileğiyle….

Candan Ünal
Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü
Candan.unal@yuksektopuklar.net

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Tıklayın

merhaba belki de size anlatma ihtiyacı duydum. ben 22 yaşında bir genç kızım.hayatıma önceden de tanıdığım ama hiç aklımın ucundan geçmeyen biri girmişti. Her şey birdenbire gelişti.uzun süre görüşmeyip 1 sene sonra karşıma çıktı.gayet güzel gidiyordu ilişkimiz görüşüyorduk,eğleniyorduk benimle karşılaştığı için çok şanslı olduğunu ve iyi ki de seninle tanıştım diyordum.beni çok kıskanıyordu giyinmeme bile karışıyordu.her dediğine itiraz etmedim kabul ettim.bir gün görüşeceğiz dedi, ve bekledim onu saat kaça kadar gecenin bir yarısı oldu ses yok. bende mesaj attım bugün bana da vakit ayırırsın diye düşünmüştüm dedim.sanki ayrılığı beklercesine haklısın vakit ayıramıyorum iş güç benim sevgili neyime bitsin bu cevap verdi hiçbir şey anlamadım. Bir anlam veremedim öylede bitti zaten.şimdiden çok teşekkür ederim size 🙂

Candan Sohbetlere Mektup Göndermek için Tıklayın