Kış sezonunda Timberland’de çocuklar için renk renk botlar var. Bu yıl 45. yaşını kutlayan ikonik Timberland sarı botlar mükemmel görünüm ve dayanıklılık için üstün kalite deri ve işçilik kullanılarak tasarlanıyor. İkonik Timberland sarı botların 45. doğum günü şerefine hazırlanan, özel logolu ve bağcıklı seri ise çocuklara farklı bir alternatif sunuyor.

Aile boyu şıklık için kış sezonunda da Timberland’de konfor, dayanıklılık ve şıklık var.  İster klasik, ister 45. yıl logolu özel koleksiyonuyla Timberland botlar bu sezonun gözdesi.

Geçen 45 yılın ardından sırçalı nubuk deri, tırtıklı kalın kauçuk tabanlar ve önceden benzeri görülmemiş bir işçiliği bir araya getiren sarı “oduncu” bot bir klasik olmanın yanı sıra, her yaştaki bireyler için ikonik olarak da anılmaya başlandı.

Bu yıl 45. yaşını  kutlayan Timberland sarı botlar mükemmel görünüm ve dayanıklılık için üstün kalite deri ve işçilik kullanılarak tasarlanıyor. Su geçirmez yapısı, soğuk aylar için ayakları sıcak tutan yalıtım özelliği ve gün boyu rahatlık için yastıklı iç tabana sahip Timberland botlarla bu kış da çocuklar renkli, konforlu ve özel hissedecek.

Timberland kış sezonu çocuk botları 20-40 numaralarda 7 renk (siyah, koyu gri, mor, mavi, açık kahve, kahverengi, sarı) olarak 579 – 699 TL fiyat aralığında mağazalarda. Timberland 45. yıl özel seride yer alan sarı nubuk çocuk botlarının satış fiyatı ise 699 TL.