body-shop-2

En yeni güzellik haberlerini size ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz: The Body Shop Türkiye, online alışveriş dönemini başlattı! Dilerseniz cep telefonunuzdan, dilerseniz tabletinizden veya bilgisayarınızdan alışveriş yapmak artık çok kolay.

Türkiye’de 32 mağazasıyla hizmet veren The Body Shop, “Güzellik parmaklarınızın ucunda” sloganı ile online alışverişe merhaba diyor. Aralık ayında aktif olan online alışveriş sitesiyle mutluluğu daha erişilebilir hale getiren The Body Shop, alışveriş tutkunlarına çeşitli sürprizler sunuyor.

The Body Shop’ın büyülü dünyasını avcunuzun içine sığdıracak olan online mağaza ile zamanınız cebinizde kalırken, mutluluk ayağınıza geliyor.

The Body Shop Hakkında

Dünyaca ünlü cilt bakımı ve güzellik markası The Body Shop sosyal hayat, çevre ve insan haklarına karşı olan duyarlılığı ile farklı bir konuma sahip. The Body Shop, çevreye ve insan haklarına duyarlı, ihtiyaç sahibi toplumlarla ticaret ilişkilerini geliştiren, kozmetik endüstrisinde hayvanlar üzerinde yapılan testlere karşı çıkan, hem çalışanlarını hem de müşterilerini bilgilendirerek farkındalık ve toplumsal duyarlılık kazandıran bir markadır.

body-shop-1

The Body Shop, hayvanları denek olarak kullanmanın gereksiz ve acımasız olduğuna inandığından, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor. “Kendine güven, bireysel özgürlüğe giden çıkış kapısıdır” diyen The Body Shop, müşterilerine ve çalışanlarına sağlık ve zindelik ideolojisini aktarıyor. 1988 yılından bu yana insan haklarına saygılı olmayı en önemli kurumsal prensiplerinden biri haline getiren The Body Shop, dünyayı korumanın gerekliliğini de savunuyor. Bundan yirmi beş yıl öncesinde başlattığı Adil Yerel Ticaret programı ile küreselleşmenin olumsuz etkilerinin en aza indirilmesini hedefleyen The Body Shop, bu program çerçevesinde dünya üzerindeki yirmiden fazla ülkede zor şartlarda yaşayan topluluklardan doğal içerikler, aksesuarlar ve hediyeler satın alıyor.

65 ülkede 2600’dan fazla mağazası bulunan The Body Shop Türkiye’de Shaya Mağazacılık A.Ş. tarafından temsil edilmekte olup İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere toplam 32 mağazasıyla hizmet vermektedir.

unlulerguzellikbanner